Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem tetszik ez a név?...

Csak nekem tetszik ez a név? Miért nem lehet az amit én szeretnék? : )

Figyelt kérdés
6hónapos kismama vagyok,és kislányom lesz,én Teca nevet szeretném adni,de a férjem szerint undorító,és még a szamóca név is tetszik,de a férjemnek csak a rebeka tetszik,viszont az semmiképp sem lesz,mert a volt feleségét úgy hívják,de neki meg más név nem tetszik,szerintetek és ronda a Teca név? szerintem különleges,barátnőm kislányát Ajándéknak hívják,és 16 éves és Ajcsikának becézik,szerintem az is jó név..vagy még különleges név ötletek?Köszi
2010. ápr. 28. 15:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/88 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik.. jó h nem Peca XD
2010. ápr. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/88 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem borzalmasak ezek mind. De mi lesz, ha nem egyeztek meg? Addig nem lesz neve a gyereknek?
2010. ápr. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/88 anonim válasza:
100%
A Teca anyakönyvezhető név? Nem is tudtam, régen a Terézt becézték így. Egyébként ha a vezetéknevetekhez illik, miért ne?!
2010. ápr. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/88 anonim ***** válasza:
100%
Te beteg vagy.. Az a gyerek fel fog nőni és azzal a rohadt névvel együtt is kell élnie.. A Teca még elmegy, de a többi ökörséget jobb,ha elfelejted.. ha minden kötél szakad, adjatok két keresztnevet neki,de ne baromságot..
2010. ápr. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/88 anonim ***** válasza:
95%

Tényleg borzalmas, bár az Ajándék se jobb. El se tudom hinni, hogy egyesek képesek így kiszúrni a gyerekükkel... :P


Amikor pedig van ezer jobbnál jobb és különleges név, mint pl. Lejla, Iduna, Ruszalka... Nézelődj és keress valami szépet: [link]

2010. ápr. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/88 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok bunkó lenni, csak a véleményem mondom. Hát, nem lennék annak a helyében, akit szamócának vagy ajándéknak hívnak. A Teca annyiból jó, hogy nem túl gyakori és nincs konkrét más jelentése. Mindenkinek más jut az eszébe egy névről, nekem a Tecáról egy 50-60 éves takarítónő képe ugrik be, pedig nem ismerek ilyen nevűt. Kicsit olyan, mint az Ica.

Nagyon jó cikkek vannak, hogy miket utasított vissza az MTA. Kazetta, Talán, Észak, meg ilyenek. XD

2010. ápr. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/88 anonim ***** válasza:
100%
Hívd Teréznek vagy Teklának, ezek becézhetők Tecának. Ajcsika.. áhh.. segítség! Szerintem 2. névnek adjatok legfeljebb ilyen förmedvényeket, mert azt ha nagyobb lesz, nem használja majd. Első névnek normálisat, amit nem fog majd szégyellni.
2010. ápr. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/88 anonim ***** válasza:
100%

Teca nekem sem tetszik. Olyan közönséges hatása van számomra. Az Ajcsika becézés - túl sok, hogy fogják becézni 40-60 évesen? Idétlenül hangzik. Az általad írtak közül nekem a Szamóca tetszik.

De vegyél egy utónévkönyvet és válogathatsz kedvedre.

2010. ápr. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/88 anonim ***** válasza:
100%
szegény peca.
2010. ápr. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/88 A kérdező kommentje:

hehe:) nem peca:) jót nevettem ezen a pecáson,de szerintem nem borzalmas,és szerintem különleges,nem tucatnév mint a szilvia vagy a karina!

nagyon tetszik még a : Gemma

: Ofélia

: Rubina

nem tudom miért,de annyira különleges,és szép nevek.. de irhattok ti is hogy melyik tetszik,vagy amit gondoltok különlegesnek

Köszönöm:)

2010. ápr. 28. 15:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!