Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem tetszik ez a név?...

Csak nekem tetszik ez a név? Miért nem lehet az amit én szeretnék? : )

Figyelt kérdés
6hónapos kismama vagyok,és kislányom lesz,én Teca nevet szeretném adni,de a férjem szerint undorító,és még a szamóca név is tetszik,de a férjemnek csak a rebeka tetszik,viszont az semmiképp sem lesz,mert a volt feleségét úgy hívják,de neki meg más név nem tetszik,szerintetek és ronda a Teca név? szerintem különleges,barátnőm kislányát Ajándéknak hívják,és 16 éves és Ajcsikának becézik,szerintem az is jó név..vagy még különleges név ötletek?Köszi
2010. ápr. 28. 15:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/88 anonim ***** válasza:
49%
Auer Dzsesszika Dzsennifer
2010. ápr. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/88 anonim ***** válasza:
65%
Én a fiammal ugy voltam hogy Bulcsú lesz, de mindenki lebeszélt rola igy Levente lesz. ez se rossz, de miért nem hagyják meg az anyának hogy eldöntse?
2010. ápr. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/88 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ez a kerdes kamu.Az nem letezik, hogy valakinek ennyire szar izlese legyen nevek teren....Teca??Te jo Isten...Ajandek?Szamoca??????neeee....szerintem a rubina is borzalmas, egy ronda kover kislany jut rola eszembe.De te tudod...
2010. ápr. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/88 anonim ***** válasza:
89%
már elnézést, de itt mindenki megbolondult? hogy lehet ilyen f.s nevet adni egy gyereknek? Arra nem gondoltok, hogy az iskola rajtuk fog röhögni? mit teszi itt mindenki a szuperanyut? Névnapja mikor van ezeknek a gyerekeknek? persze lehet, hogy van, akkor is milyen ocsmány okádék nevek ezek? Krisztina attila katalin dávid szilvia roland andrea ferenc viktoria stb. ezek normális nevek, de sorolhatnám itt az utónévkönyvet. nem értem miért kell olyan nevet adni a gyereknek amit a kutya sem ismer...lehet ugatni...
2010. ápr. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/88 anonim ***** válasza:
86%
12:31-es vagyok.Auer Teca??????Vagy Auer Rubina Teca?Esetleg Auer Teca Julia?Na ezek aztan az elokelo hangzasu nevek:-)))Nektek van fuletek?En biztos vagyok benne, hogy ez kamu.De ha nem, akkor reszvetem szegeny gyereknek:-)))
2010. ápr. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/88 A kérdező kommentje:

Auer Gabriella Rubina nevet kapja a kislányom!

Nem Kamu!!!nekem tetszenek ezek a nevek,de a gabye az nem különleges,viszont a rubina igen,ezért így pont jó!

köszi a segítséget.

2010. máj. 1. 15:36
 67/88 anonim ***** válasza:

igen, a Gabriella Rubina szép név.

megkérdezhetem h hány éves vagy? így írtad h gaby, stb,fiatal lehetsz.

2010. máj. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/88 anonim ***** válasza:
a bulcsu tényleg nem szép név, a levente gyönyörű
2010. máj. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/88 anonim ***** válasza:
Vannak fura ötletek. Ilyennek tartom a Bodzát /Beleznay Endre lánya/ és az Eperkét /Anettka volt férjének a lánya/. Ne adj lehetőséget arra, hogy később csúfolják a neve miatt. A Teca valóban a Teréz becézett alakja.
2010. máj. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/88 anonim ***** válasza:

Csenge. Gyönyörű, ritka, és MAGYAR!!!!

Az ég áldjon meg benneteket ezekkel a magyarosított szappanoperás borzalmakkal...

2010. máj. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!