Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem tetszik ez a név?...

Csak nekem tetszik ez a név? Miért nem lehet az amit én szeretnék? : )

Figyelt kérdés
6hónapos kismama vagyok,és kislányom lesz,én Teca nevet szeretném adni,de a férjem szerint undorító,és még a szamóca név is tetszik,de a férjemnek csak a rebeka tetszik,viszont az semmiképp sem lesz,mert a volt feleségét úgy hívják,de neki meg más név nem tetszik,szerintetek és ronda a Teca név? szerintem különleges,barátnőm kislányát Ajándéknak hívják,és 16 éves és Ajcsikának becézik,szerintem az is jó név..vagy még különleges név ötletek?Köszi
2010. ápr. 28. 15:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/88 anonim ***** válasza:
38%
nekem ha kislányom lesz Tifaninak fogják hívni szerintem szép név és a páromnak is tetszik.
2010. ápr. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/88 anonim ***** válasza:
94%
Ha valami különleges nevet akarsz nevezd el mákdarálónak basszus...
2010. ápr. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/88 anonim ***** válasza:
56%

Különleges név???

Az én kislányom :Kikinda :))

2010. ápr. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/88 anonim ***** válasza:
92%

nekem sem tetszik, de szerintem mindneki annak nevezi el a gyerekét, aminek akarja. amerikában akármit lehet névként adni, mégis élnek. mondjuk a volt feleségemről sem akarnám elnevezni a lányom a férjed helyében, ez milyen dolog már?

én ismerek Ajándék nevű nőt, orvos és semmi baja a nevével. nekem ugyan nem jön be, de van akinek tetszik. elég nagy bunkóság valakit leszólni csak mert a gyerekét nem Eszternek meg Rékának nevezi, kb minden második kislánynak ez a neve. én is különlegeset fogok egyszer választani a gyerekemnek és marhára nem fog érdekelni senki másnak a véleménye. ismerek Koral és Denissza nevű kislányt,Ciprián nevű kisfiút, minden szeretik a nevüket.

próbálj meg egyezkedni a férjeddel sok név van, ha pedig annyira tetszik akkor lehet a Teca a második neve.

2010. ápr. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/88 anonim ***** válasza:
84%
Egyetértek a férjeddel.A Teca név tényleg x@r.Az is lehet ,hogy később még szivatni is fogják a neve miatt.Ki tudja.Meg az is lehet ,hogy ő maga utálni is fogja a nevet.
2010. ápr. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/88 anonim ***** válasza:
100%

a minimaxon van egy mese. Noddy kalandjai :D abba hívják Tecának a macilányt :P :D


amúgy nem tetszik:S

2010. ápr. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/88 anonim ***** válasza:
100%
Ofélia nem rossz, de az Olívia jobb. Nekem ami nagyon tetszik még az a Fédra és a Janka.
2010. ápr. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/88 anonim ***** válasza:
68%
a Gemma és az Ofélia pl nagyon szép
2010. ápr. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/88 A kérdező kommentje:

a rubina,a férjemnek is tetszik,most hogy megkérdeztem..talán nem lesz rebeka:)

egyébként Auer Rubina Szamóca lesz a neve szerintem:)

2010. ápr. 28. 15:54
 20/88 anonim ***** válasza:
30%

Nekem tetszik a Teca, de Terézia inkább(mama, anyu, tesó is az :D). Tetszik még az Izabella, Arabella, Anabella:D

Ráhel, Norina,Lynette,Niké,Dorothy, Debóra.:D

2010. ápr. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!