Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Majdnem megerőszakoltak az...

Majdnem megerőszakoltak az iskolában! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Először is lehet,hogy rossz kategóriába tettem,de azért,mert itt normális emberek vannak..

Kérlek segítsetek,már nem tudom mit tegyek. Kb. 1 hónapja történt,hogy a fiúk elkezdtek tapizni.Itt még nem volt semmi baj,mert megkapták tőlem a magukét.Mára viszont rám jönnek 10-en,15-en,és szabályosan megerőszakolnak ruhán keresztül..én ilyenkor mindig elszaladok,a sírás kerülget,mert ezekkel már nem tudok szembeszállni,hiszen nagy része roma.A szüneteimet a lányvécében töltöm,sokszor sírok,mert ezt nem lehet kibírni.Az osztályfőnök előtt soha semmit nem csinálnak,és amikor szólok neki,azt hiszi túlreagálom.Pedig nem!A minap még a fiúvécébe is bevittek,és ott tényleg majdnem megerőszakoltak!Segítsetek kérlek titeket,éjjeleket nem alszom,mert azon gondolkozom,hogy mi lesz a következő nap a suliban..

Ja,és nem öltözök kihívóan,farmer,sima fehér vagy fekete póló és egy tornacipő,úgyhogy ezzel nincs probléma.eléggé visszahúzódó lány vagyok..

15/L


2010. ápr. 26. 19:49
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim válasza:
100%

Szia,


Javaslom a kissé rocker beütésű iskolát. Ott nincs cigány, mindegyik patkány disco b.zi kis köcsög gyerek.


Elhiszem, hogy nehéz, Szolnokon is elég sok retek van, de amúgy gyáva féreg mind, csak csoportban mernek pattogni.


Javaslom, hogy tanulj krav magát. Minden korosztály számára tanulható.


Minden jot.

2011. okt. 8. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
93%

Szia!


Mi történt Veled azóta? Sikerült iskolát váltani? Elköltöztetek?

2011. okt. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim válasza:
100%
Szia mi van veled?annyira erdekel :)
2014. dec. 27. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim válasza:

Szia!

Nagyon sajnálom hogy ezek a f*** fejek bántanak téged. Ha nincsenek barátaid akkor próbálj meg valakivel összebarátkozni és ha vele vagy lehet hogy nem fognak annyira piszkálni. Lehet hogy megkéne fontolni az iskola váltást. Amúgy ők az osztálytársaid??

2017. febr. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim válasza:
Mondd a suli nevét. Oda megyem és a nyílpuskámmal kinyiffantom őket
2019. jún. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 Mr_Sonka válasza:
Készítem a magnumot.
2019. nov. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!