Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Majdnem megerőszakoltak az...

Majdnem megerőszakoltak az iskolában! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Először is lehet,hogy rossz kategóriába tettem,de azért,mert itt normális emberek vannak..

Kérlek segítsetek,már nem tudom mit tegyek. Kb. 1 hónapja történt,hogy a fiúk elkezdtek tapizni.Itt még nem volt semmi baj,mert megkapták tőlem a magukét.Mára viszont rám jönnek 10-en,15-en,és szabályosan megerőszakolnak ruhán keresztül..én ilyenkor mindig elszaladok,a sírás kerülget,mert ezekkel már nem tudok szembeszállni,hiszen nagy része roma.A szüneteimet a lányvécében töltöm,sokszor sírok,mert ezt nem lehet kibírni.Az osztályfőnök előtt soha semmit nem csinálnak,és amikor szólok neki,azt hiszi túlreagálom.Pedig nem!A minap még a fiúvécébe is bevittek,és ott tényleg majdnem megerőszakoltak!Segítsetek kérlek titeket,éjjeleket nem alszom,mert azon gondolkozom,hogy mi lesz a következő nap a suliban..

Ja,és nem öltözök kihívóan,farmer,sima fehér vagy fekete póló és egy tornacipő,úgyhogy ezzel nincs probléma.eléggé visszahúzódó lány vagyok..

15/L


2010. ápr. 26. 19:49
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 A kérdező kommentje:
Bocsánat az esetleges helyesírási hibákért,de most nincs időm és erőm ezt nézni :(
2010. ápr. 26. 19:50
 2/66 A kérdező kommentje:

Elnézést,hogy már ennyit írok,de mint említettem a fiúk többsége roma,így nem is merek semmit csinálni,mert ezektől minden kitelik

a múltkor az egyik még füves cigit is kínált,de elszaladtam,a haverjai meg rajtam röhögtek

2010. ápr. 26. 19:53
 3/66 anonim ***** válasza:
6%
egyéb kérdések, oda írd legközelebb!
2010. ápr. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
95%

Szegényke.Nem tudnál beszélni a szüleiddel,hogy segítsenek?

Esetleg nem lehetne átiratkozni másik iskolába ami nincs tele cigánnyal?

2010. ápr. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
100%
Szüleidnek szóltál róla ?
2010. ápr. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
100%
anyukádéknak mondtad már?
2010. ápr. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Annyira sajnállak, ezekkel a mocskokkal lehet még a tanáraid sem tudnának mit kezdeni. Nem tudod megoldani, hogy a szüneteket a tanári vagy egy tanár közelében töltsd? Persze ez sem megoldás, a legjobb lenne ha iskolát váltanál. Ha esetleg beszélnél az igazgatóval félő, hogy iskola után várnának meg.
2010. ápr. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 A kérdező kommentje:
Nem merek szólni a szüleimnek,apám tuti botrányt rendezne az egész iskola előtt :S
2010. ápr. 26. 19:54
 9/66 anonim ***** válasza:
100%

ez már durva!!mindenképpen szólj az ofőnek és a szüleidnek is

ha nem teszed kitudja milyen következmények lesznek...

2010. ápr. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
100%
hát szóljál a tanárnak még1x!!! És a azsüleidnek, és ha lehet menj más suliba!
2010. ápr. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!