Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Majdnem megerőszakoltak az...

Majdnem megerőszakoltak az iskolában! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Először is lehet,hogy rossz kategóriába tettem,de azért,mert itt normális emberek vannak..

Kérlek segítsetek,már nem tudom mit tegyek. Kb. 1 hónapja történt,hogy a fiúk elkezdtek tapizni.Itt még nem volt semmi baj,mert megkapták tőlem a magukét.Mára viszont rám jönnek 10-en,15-en,és szabályosan megerőszakolnak ruhán keresztül..én ilyenkor mindig elszaladok,a sírás kerülget,mert ezekkel már nem tudok szembeszállni,hiszen nagy része roma.A szüneteimet a lányvécében töltöm,sokszor sírok,mert ezt nem lehet kibírni.Az osztályfőnök előtt soha semmit nem csinálnak,és amikor szólok neki,azt hiszi túlreagálom.Pedig nem!A minap még a fiúvécébe is bevittek,és ott tényleg majdnem megerőszakoltak!Segítsetek kérlek titeket,éjjeleket nem alszom,mert azon gondolkozom,hogy mi lesz a következő nap a suliban..

Ja,és nem öltözök kihívóan,farmer,sima fehér vagy fekete póló és egy tornacipő,úgyhogy ezzel nincs probléma.eléggé visszahúzódó lány vagyok..

15/L


2010. ápr. 26. 19:49
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 A kérdező kommentje:
Igazatok van,mindenképp beszélek a szüleimmel!Ezt már nem bírom tovább!Még talán holnap reggel
2010. ápr. 26. 20:09
 32/66 anonim ***** válasza:
100%
Rendesen felidegesített a történet..Az ország melyik részében van ez a suli?Már most indulnék kitaposni néhány belet..Egy gyilkosságot meg tudok érteni de az erőszakot nem.
2010. ápr. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
89%

Nemharagszol ha megkérdezem melyik iskolába jársz?

Ha Budapesti akkor tudok segíteni, remélem :S

Üdv!

2010. ápr. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 A kérdező kommentje:
miskolci iskola,ha nem haragszotok meg,azt nem mondom meg,hogy melyik,mert nem szeretnék ebből később nagyobb problémát,és iskolatársakkal sem szeretnék "találkozni".De azért köszönöm,hogy ilyen kedvesek vagyok,lelket öntöttetek belém :)
2010. ápr. 26. 20:12
 35/66 anonim ***** válasza:
100%
Na én ugyan így vagyok csak annyi,hogy fiatalabb...Sokszor már félek kimenni a wc-ből és a tanárok küldenek ki.A barátnőim meg persze utálnak a wcbe lenni és nem értik miért kuksolok ott.
2010. ápr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp mondd el reggel anyudnak! Majd írd meg,mi volt.
2010. ápr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
100%

20:02-es vagyok!

Fiúk ti el tudnátok azt viselni, hogy ártatlan nőket molesztáljanak, bántalmazzanak ilyen -már bocs, de nem jut jobb eszembe- állatok? Akik közel vannak a lányhoz segítsenek -nem egyedül, közösen!!! Én is ezért kérdeztem, hogy hol jár suliba!

2010. ápr. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre annyit tudsz tenni, hogy mindig emberek között maradsz, soha ne hagyd, hogy egyedül maradj! Ha lehet, a barátnőiddel legyél, de a legjobb ha normális fiúkkal látnak, mert akkor nem mernek odamenni. Amíg a szülők, tanárok vagy az igazgató nem tesz valamit, addig ez az egyedüli megoldás, hogy nem adsz nekik lehetőséget arra, hogy a közeledbe kerüljenek.
2010. ápr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
89%

Én is azt javaslom, hogy beszélj a szüleiddel. Mondd el nekik, hogy mennyire félsz, meg fogják érteni. Aztán menjetek be az igazgatóhoz, és neki is meséljétek el a történteket. Mindenképpen válts iskolát.


Azt a tanárt, aki azt mondta, hogy "túlreagálod" jelentsétek fel. Ő azért (is) van ott, hogy felügyeljen rátok, és ezt elmulasztja.

2010. ápr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 A kérdező kommentje:

20:14-es!

Velem is ez van.Nem értik,miért vagyok állandóan a vécében,és most nem önsajnálatból mondom,de sokszor sírva jövök ki,ezek a r*hadékok meg csak röhögnek a tanárok meg le se sz*rnak..Bocsánat a nyers kifejezésért,de a félelem mellett mérhetetlen dühöt érzek!És az még jobban idegesít,hogy ezek a m*cskok romák :S de hát ez nem meglepő!

Rendben,beszélek holnap anyummal,igaz,kicsit félek,de megoldom :) Köszönöm a válaszokat,majd írok

2010. ápr. 26. 20:19
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!