Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Majdnem megerőszakoltak az...

Majdnem megerőszakoltak az iskolában! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Először is lehet,hogy rossz kategóriába tettem,de azért,mert itt normális emberek vannak..

Kérlek segítsetek,már nem tudom mit tegyek. Kb. 1 hónapja történt,hogy a fiúk elkezdtek tapizni.Itt még nem volt semmi baj,mert megkapták tőlem a magukét.Mára viszont rám jönnek 10-en,15-en,és szabályosan megerőszakolnak ruhán keresztül..én ilyenkor mindig elszaladok,a sírás kerülget,mert ezekkel már nem tudok szembeszállni,hiszen nagy része roma.A szüneteimet a lányvécében töltöm,sokszor sírok,mert ezt nem lehet kibírni.Az osztályfőnök előtt soha semmit nem csinálnak,és amikor szólok neki,azt hiszi túlreagálom.Pedig nem!A minap még a fiúvécébe is bevittek,és ott tényleg majdnem megerőszakoltak!Segítsetek kérlek titeket,éjjeleket nem alszom,mert azon gondolkozom,hogy mi lesz a következő nap a suliban..

Ja,és nem öltözök kihívóan,farmer,sima fehér vagy fekete póló és egy tornacipő,úgyhogy ezzel nincs probléma.eléggé visszahúzódó lány vagyok..

15/L


2010. ápr. 26. 19:49
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
100%

Ne félj. Anyukádnak az a legfontosabb, hogy téged biztonságban tudjon!!! A suliváltás után pedig vigyázz magadra, nehogy az utcán lepjenek meg. Sehova ne menj egyedül.



Van testvéred/unokatestvéred?

2010. ápr. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen szólj a szüleidnek! Ez nem egy olyan probléma, amit neked egyedül kell megoldanod! A barátnőidnek meg kell érteniük, hogy őket is kifoghatták volna, össze kell fognotok! Beszélj az osztályfőnököddel, de ne az osztály előtt, hanem négyszemközt. Mondd el neki mi történt! A diktafonos ötlettel azért vigyázz, mert ha észreveszik, az csak felbőszíti őket, szóval csak óvatosan! Normális osztálytársakkal legyél és lehetőleg sosem egyedül. Nemcsak az iskolában. Tudom nem könnyű! Nem erre az esetre, de általánosságban mindenkinek javaslom, hogy tanuljanak önvédelmet, sajnos szükség lehet rá. 5-10 ember ellen persze ez is kevés, de azért jól jöhet még egyszer!
2010. ápr. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
96%
mi az hogy romák??? ezek büdös cigányok!!!!
2010. ápr. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
100%

20:14-es vagyok. Remélem tényleg sikerül megoldanod,mert ez nagyon rossz.Én általánosba járok,de itt is ez megy.Meg volt rá példa,hogy aki egy évvel van feljebb nálam csaj(természetesen roma)valami oknál fogva utál.Erre az osztályukba jár egy srác (roma) aki hatalmas nagyon nagy darab,kövér.Már kétszer elvitték ebből a suliból nevelőbe,de vissza hozták.A csaj ránk szokja uszítani,de mivel a srác várja minden kívánságát valószínű ad is a lány érte neki valamit....És még egyszer mondom ÁLTALÁNOS iskoláról van szó.

Ma is csak úgy odajött megölelt,meg felemelt.

Na most normális az ilyen?

2010. ápr. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
100%

miskolci vagyok, fáy-ferenczi suli közelében laktam egy ideig...

3 doboz gázsprém elfogyott mielőtt elkölzötem onnan...


az a baj ezzel a környékkel,hogy hiába hangoztatják hogy polgárőr meg városőr,meg rendőr mindenhol,egyik se csinál semmit,komolyan utcára se lehet kimenni néha még nappal se...iskolákban ugyanez,és a tanár is azért nem csinál semmit,mert fél a megtorlástól...

iskolaváltáson kivül nem tudsz mást,még elsős lehetsz,beilleszkedsz másik suliba is...

22/N

2010. ápr. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
100%

A tanár azért nem tesz semmit mert ő is fél. Anyukádnak, apukádnak mindenképpen szólj. Gimiben, szakközépben is ennyi cigó van?? Na szóval nekem az a bevált szokásom hogy jópofizni kell velük ha akarnak valamit akár utcán stb. Ezek sajnos mindenre ugranak. Elég annyi ha elmész mellettük. És egyre csak többen lesznek. Ha áldozat oldaladat mutatod csak tovább fogják folytatni. Milyen suli az ahol ilyet lehet csinálni?? Nincsenek barátnőid??

Miskolcon tényleg ilyen rossz a helyzet??

2010. ápr. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
87%
A rendőrségre nem gondoltál? Vagy.. mondjuk egy felvételt eljuttatni egy tv-hez? A nézettség miatt biztos érdekelné őket.
2010. ápr. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
68%
Na, elmondtad anyudnak? Írd meg légyszi h mi lett. De f@szom, ez azért már durva. Hacsak egy-ketten csinálják, az még elmegy, de 15-en!? :@
2010. ápr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
100%

borsodban tényleg ennyire rossz a helyzet,párom gázpisztollyal mászkál,én meg vonatra nem szállok sötétedés után...(kalauz sem mer csinálni semmit)


középiskolák...általános iskolában ugyanez megy...

felvenni,tv-ben leadni? tudjátok mi lenne belőle? megkeresik a családját,őt is...

ésszerűbb új sulit keresni...

meghunyászkodás lehet,de ennél jobb sajnos nincs...

22/N miskolcról

2010. ápr. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
100%
Mit mondtak a szüleid?
2010. ápr. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!