Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Majdnem megerőszakoltak az...

Majdnem megerőszakoltak az iskolában! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Először is lehet,hogy rossz kategóriába tettem,de azért,mert itt normális emberek vannak..

Kérlek segítsetek,már nem tudom mit tegyek. Kb. 1 hónapja történt,hogy a fiúk elkezdtek tapizni.Itt még nem volt semmi baj,mert megkapták tőlem a magukét.Mára viszont rám jönnek 10-en,15-en,és szabályosan megerőszakolnak ruhán keresztül..én ilyenkor mindig elszaladok,a sírás kerülget,mert ezekkel már nem tudok szembeszállni,hiszen nagy része roma.A szüneteimet a lányvécében töltöm,sokszor sírok,mert ezt nem lehet kibírni.Az osztályfőnök előtt soha semmit nem csinálnak,és amikor szólok neki,azt hiszi túlreagálom.Pedig nem!A minap még a fiúvécébe is bevittek,és ott tényleg majdnem megerőszakoltak!Segítsetek kérlek titeket,éjjeleket nem alszom,mert azon gondolkozom,hogy mi lesz a következő nap a suliban..

Ja,és nem öltözök kihívóan,farmer,sima fehér vagy fekete póló és egy tornacipő,úgyhogy ezzel nincs probléma.eléggé visszahúzódó lány vagyok..

15/L


2010. ápr. 26. 19:49
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
94%
én egy ilyennél fognám a baltát és a puskát,és indulnék vadászni...
2010. ápr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
100%

Apukádnak szív és érrendszeri problémái vannak, neked pedig komoly pszichés problémáid lesznek ha nem szólsz a szüleidnek.MOST!!!Mutasd meg nekik a kérdést és a válaszokat is !!!

Írd meg hogy reagáltak.

Bátorság.

2010. ápr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
100%
Nincsennek az iskolában barátnőid? Fogjatok össze páran (minél többen), s ne hagyjátok egymást egyedül! Ha vannak "szemtanúk", akkor nem mernek durvulni. A lányok még lehet hatásosabbak! Nem igaz, hogy mikor szólsz a tanárnak senki sem tud megerősíteni! Keress barátokat!!! A szüleidnek pedig nyugodtan mondd el! Melyik városba jársz suliba?
2010. ápr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
100%
inkább vállald be apádtól a "jelenetet" minthogy megerőszakoljanak. és jó lenne ha sulit váltanál. szólj több tanárnak, igazgatónak stb. már mondták előttem.
2010. ápr. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 A kérdező kommentje:

Köszönöm!A szüleim déltől éjfélig dolgoznak,így nem tudom mikor tudok majd velük beszélni,mivel reggel én megyek iskolába,és mikor jövök haza,már nem tudunk beszélni :S alig találkozunk,és ez is baj..Esetleg hétvégén

Pedig igazatok van,tényleg anyukámmal kéne beszélnem,és ö lehet annyira nem lenne ideges,mint apum

2010. ápr. 26. 20:03
 26/66 anonim ***** válasza:
100%
Szüleiddel először menj az igazgatóhoz, aki intézkedhet, majd ezután a rendőrségre esetleg. És mindenképpen válts iskolát!
2010. ápr. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
92%
vigyél egy diktafont, vagy telóval vedd fel hogy mit csinálnak. Utána indulás az igazgatóiba. Nem vicc, máshogy nem fognak lenyugodni. Ja, de: ha visszajön a M.G. és rendet tesz!
2010. ápr. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 A kérdező kommentje:

Hát a "barátnőim" nem tartanak ki mellettem,mert félnek,hogy velük is ezt teszik majd..

Ezért megyek mindig a lányvécébe,mert ott kicsit nyugtom van

2010. ápr. 26. 20:05
 29/66 anonim ***** válasza:
100%
Akkor reggel mondd el nekik iskola előtt.Alszanak?Keltsd fel anyukád.Nem fog haragudni ha meghallja a problémád.
2010. ápr. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 A kérdező kommentje:
Igen a diktafonra én is gondoltam.Itt az a baj,hogy ha beárulom őket,akkor lehet,hogy az utcán fognak zaklatni.Ezért is nem választottam még ezt a módszert
2010. ápr. 26. 20:07
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!