Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Majdnem megerőszakoltak az...

Majdnem megerőszakoltak az iskolában! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Először is lehet,hogy rossz kategóriába tettem,de azért,mert itt normális emberek vannak..

Kérlek segítsetek,már nem tudom mit tegyek. Kb. 1 hónapja történt,hogy a fiúk elkezdtek tapizni.Itt még nem volt semmi baj,mert megkapták tőlem a magukét.Mára viszont rám jönnek 10-en,15-en,és szabályosan megerőszakolnak ruhán keresztül..én ilyenkor mindig elszaladok,a sírás kerülget,mert ezekkel már nem tudok szembeszállni,hiszen nagy része roma.A szüneteimet a lányvécében töltöm,sokszor sírok,mert ezt nem lehet kibírni.Az osztályfőnök előtt soha semmit nem csinálnak,és amikor szólok neki,azt hiszi túlreagálom.Pedig nem!A minap még a fiúvécébe is bevittek,és ott tényleg majdnem megerőszakoltak!Segítsetek kérlek titeket,éjjeleket nem alszom,mert azon gondolkozom,hogy mi lesz a következő nap a suliban..

Ja,és nem öltözök kihívóan,farmer,sima fehér vagy fekete póló és egy tornacipő,úgyhogy ezzel nincs probléma.eléggé visszahúzódó lány vagyok..

15/L


2010. ápr. 26. 19:49
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
100%

Kislány, mi itt sokan a szívünkön viseltük a problémádat és megpróbáltunk tanácsot adni, mit tegyél.

Megtisztelnél bennünket ha megírnád, mire jutottál.Hidd el itt minden válaszadót érdekel .

2010. ápr. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem kamu kérdés.
2010. ápr. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 A kérdező kommentje:

Sziasztok,ne haragudjatok,hogy eddig nem írtam,de tegnap nem voltam gépközelben.

Tegnap reggel elmondtam anyukámnak,aki annyira megdöbbent,hogy nyugtatót kellett bevennie,rögtön.Apám ilyenkor már dolgozott,anyukám meg azonnal felkapott valamit,és rögvest elindult az iskolába..engem nem engedett magával menni,azt mondta ez csak az ö és az osztályfőnök ügye.Na meg persze a zaklatóké.Én nem mentem suliba.Kb. dél körül jött haza,és elmondta,hogy a zaklatók mindent tagadtak,az osztályfőnök szinte meg sem mert mukkanni,és az én állítólagos barátnőim meg is hazudtoltak engem(természetesen anyu nekem hitt)..Az igazgató azt mondta,hogy elhiszi,hogy néha a fiúk ilyenek,de én is biztos túlzok,meg minden.Anyum se ment dolgozni,ma is volt bent a suliban,nem mondta meg mit beszéltek az osztályfőnökkel,meg az igazgatóval.Az iskolaváltás biztos-és lehet költözünk is.Anyum még nem árulta el apukámnak,mert nem tudta hogyan,de hétvégén az is bekövetkezik..Bele sem merek gondolni hogyan fog reagálni!

Anyukám tegnap óta nyugtatókon él,állandóan azt hajtogatja hogy fel fogjuk jelenteni az iskolát,meg hogy szólunk a sajtónak is,stb.,de én a sajtóról inkább lebeszélem.Holnap elvisz pszichológushoz,hiába mondtam,hogy nincsenek lelki "sérüléseim".

Ami zavar,hogy a tanárok még így is meghazudtolnak,sőt a barátnőim sem állnak mellettem,gondolom fenyegetés lehet az oka :S

Köszönöm,hogy segítetek nekem!Most mennem kell sajnos,majd még írok,sziasztok

Ja és bocsánat a rossz megfogalmazásért,meg a hibákért,csak siettem

2010. ápr. 28. 18:18
 54/66 anonim ***** válasza:
94%

Sajnálom hogy így alakult de ezt a lépést meg kellett tenni.Sejtettem mi lesz de nem mertem szólni mert akkor nem mondtad volna el a szüleidnek.

Fel a fejjel, minden jóra fordul.Másik iskola, új (igaz) barátok.

A tanárokat meg (valamilyen szinten!) megértem hisz épp elég tanárveréssel találkozhatunk a tévében.Félnek.

10 cigánygyerek = 10 cigány család haragja

2010. ápr. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
74%
Azért milyen szülő már aki egyből nyugtatóhoz nyúl. Most nem bántani akarom az anyukádat. Elég nehéz egy ilyen helyzetet kezelni. De ha kialakítja ezt a hozzáállást a szülő a gyerekben nem fog szólni neki ha történik vele valami és még komolyabb is történhetett volna.
2010. ápr. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
100%

Helyesen tetted, hogy elmondtad anyukádnak azt, ami történt.

Anyukád pedig helyesen cselekedett akkor, amikor bement az iskolába. És szerintem akkor is helyesen cselekedne, ha szólna a sajtónak.


Tudom, hogy szeretnéd róla lebeszélni, de gondolj bele abba, hogy mennyien vannak még ebben a helyzetben...

2010. ápr. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 Zenon ***** válasza:
92%

Örülök, hogy szóltál a szüleidnek, így lesz a legjobb, ki tudja, meddig durvultak volna a dolgok. :S

Szerintem is az iskolaváltás lesz a legjobb megoldás, na meg ha bele akarnak mászni az életekbe a zaklatóitok, okosabb a költözés is.Szégyen, hogy a tanáraid nem állnak ki melletted, bizonyára ők is félnek.Minden örömöm ellenére azért ledöbbenek azon, hogy milyen állapotok uralkodnak a magyar iskolákban.Hova jutottunk! :(

2010. ápr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
92%
Szia!Én csak most akadtam a történetedre.Nagyon sajnállak.Valami érdemleges történt azóta?
2010. máj. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
95%
Pedig neked kellet volna hinni. A mocskos büdös röhadék cigányok mindig hazudnak. Ki kéne irtani az összes tetves állatot.
2010. szept. 21. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim válasza:
91%

Én is Miskolc mellett lakom ,szerencsére itt nem az a szitu mint 8 km-mel arréb Miskolcon ,melyik suliba jársz/járál pontosan?

Szánalom ami megy az Avason ,Vasgyárban.

Délután olyanokat elejtenek az Újgyőri főtéren ,ahol több száz ember fordul meg X percenként ,hogy az valami vicc.

Gondolhatjátok mi megy este szerezz gázspray-t ,nálam mindig van pedig én fiú vagyok és nagydarab ,még este sem kötöttek belém ,de egy biztos gázspray nélkül nem indulnék útnak este...

2010. szept. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!