Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, elmondjam az...

Mit tegyek, elmondjam az apukának, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Egy rosszul sikerült éjszakán lefeküdtem egy férfival, akivel nagyon nem kellett volna, és teherbe estem. A férfi jóval idősebb nálam, nős és gyerekei vannak. Úgy döntöttem megtartom a babát egyedül is, bár nagyon nem így terveztem a gyerekvállalást, de ha már így alakult, vállalom a tetteim következményeit. 27 éves vagyok, biztos anyagi háttérrel, és a szüleim bár nem lesznek boldogok, biztos támogatni fognak mindenben. A kérdés már csak az, hogy elmondjam-e az apukának. Az vissza fog jutni hozzá, hogy terhes vagyok, ugyanis vannak közös ismerőseink, de nem tudom bevalljam-e, hogy övé a baba. Nem akarok bekavarni a családja életébe, már így is elég bűntudatom van, hogy egy nős férfival gabalyodtam össze. Nem várok tőle semmit, se hogy elismerje a babát, se gyerektartást, csak nem tudom igazságos-e, hogy elveszem tőle a lehetőséget, hogy megismerje a gyerekét, még akkor is, ha valószínű úgyse szeretné látogatni. Mit csinálnátok a helyemben? Elmondanátok az apukának?
2016. aug. 28. 21:13
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
53%
Én nem sajnálom a pasit. Komolyan. És szerintem nem kellene a kérdezőt ennyire feketére festeni. Ő nem tartozik hűséggel senkinek. Miért nézné más házasságát? Nem az ő házassága, nem az ő felesége, nem az ő gyerekei. Az meg, hogy zabigyerek, nem a középkorban élünk, semmilyen bélyeg nem lesz a gyereken, pont nem érdekel senkit. Ha annyira titokban akarja tartani a picit, megteheti, ha a gyerek kérdez, akár azt is mondhatja neki, hogy meghalt az apja. Van ilyen. Én elmondanám, és gyerektartást is kérnék. De ez én vagyok. Ismerek viszont olyat is, ahol a feleség 10-en éve zaklatja a hajdani szeretőt. Pedig nem a férje szeretője tartozott neki hűséggel, és 10-en évvel ezelőtti dologról van szó. A férje persze már a nem is tudni hányadik szeretőt fogyasztja azóta, de az asszony csak ezzel az egyel foglalkozik.
2016. aug. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
47%

"Miért nézné más házasságát?"

Mert csak a szajhák közösülnek bárkivel. Igényes nőnél alap, hogy független legyen a szexpartner. Édesanyja biztos nem erre nevelte.

2016. aug. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
58%

Meredek.


Nagyon-nagyon hibás vagy és hiába mondják sokan hogy nem, egyszerűen fel nem foghatom, milyen nő képes részt venni egy házasság szétdúlásában. Nem a harmadik az okozója, de aki segédkezik benne, az semmivel sem különb. Az ilyen emberekben egyszerűen nincs tartás, hányinger...


Ami a babát illeti, tartsd meg ha te úgy érzed. Megteheted, lehet hogy nem is lehetne utána, akkor miért ne? Az teljesen igaz, hogy nem ettől fog tönkremenni a pasi családja. Azt már tönkretette ő maga akkor, amikor más nőre nézett. Ez esetben a következménye kézzel foghatóbb, mint bármi más. Ha minden megcsalásnak ilyen maradandó nyoma lenne, talán sokan tízszer is meggondolnák.

2016. aug. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
92%

egyértelműen mondd el neki.

ha nem foglalkozik is a gyerekkel,a gyerektartáshoz pl joga van a gyereknek, ez nem választás kérdése. ha nem is vagy rászorulva,akkor tedd be a gyerektartást egy számlára és majd jó lesz az még a gyerek egyetemi évei alatt..vagy lakásnál kiindulóalapnak..bármi. de ne mondj le róla szerintem. ketten hoztátok össze,vállaljátok ketten a felelősséget.

2016. aug. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
36%

42 ott a pont vastaps

Szajhak fekszenek barkivel ossze es szulnek bele a vilagba.

En szegyelnem az anyam ha igy szult volna nagyon ciki

A valaszolo aki ugyanigy jart el tudja meselni a reakciot amivel ez jar.

Egy normalis ferfinek sem fog kellemi ezek utan hiszen nos ember gyereket szulno no olyan is.

2016. aug. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
79%

Én sem sajnálom a pasit, ahhoz túl sok 40-es, nős, családos fószert láttam, akik minden valamirevaló huszonéves csajra rámozdulnak (főleg, ha még pénzük is van), és meg vannak sértve, ha visszautasítást kapnak.

És igen, sajnálatra méltó a feleség meg a gyerekek. Nem a kérdező és a terhessége miatt, hanem azért, mert ilyen férj és apa jutott nekik...Annyira viszont nem szánnivalók, hogy az ő lelki békéjükért a kérdező gyerekét meg kéne ölni. Vagy talán annak a gyereknek az élete kevesebbet ér?

2016. aug. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
60%
Itt vagyok. Mit meséljek? Hogy a felesége egyik barátnőjét ismerem, aki elmondta hogy össze vissza csalta a férjét? Ezek után ha a pasi azt mondja válnak, nem olyan nehéz elhinni. A gyereket végül egyedül vállaltam, apuka teper, hogy velünk lehessen, csak én már nem akarom. A családja tudja. A gyerekeik is, és foglalkoznak a kistesoval. Nem tartom magam szajhának, csak rohadt naivnak, mert szerettem valakit, aki becsapott. Mindenki hibázik, én is hibáztam, de azt, hogy a tetteim után vállaltam a felelősséget, nem tartom annak. Imádom a gyerekemet, és könnyebb egyedül mint egy szar apa mellett, aki nem hogy nem segít, még hátráltat is. Mindenki foglalkozzon magával, és ne aggódjon a többség, olyan ZABI gyerek is van, akit anyuka visz a családba, és apuka nem is tudja.. kérdező, én nem bánom hogy megtartottam a gyerekemet, az apjának joga van hozzá, de nem szólhat bele, hogy mit csinálj.
2016. aug. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
na mi a helyzet?
2016. okt. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!