Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, elmondjam az...

Mit tegyek, elmondjam az apukának, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Egy rosszul sikerült éjszakán lefeküdtem egy férfival, akivel nagyon nem kellett volna, és teherbe estem. A férfi jóval idősebb nálam, nős és gyerekei vannak. Úgy döntöttem megtartom a babát egyedül is, bár nagyon nem így terveztem a gyerekvállalást, de ha már így alakult, vállalom a tetteim következményeit. 27 éves vagyok, biztos anyagi háttérrel, és a szüleim bár nem lesznek boldogok, biztos támogatni fognak mindenben. A kérdés már csak az, hogy elmondjam-e az apukának. Az vissza fog jutni hozzá, hogy terhes vagyok, ugyanis vannak közös ismerőseink, de nem tudom bevalljam-e, hogy övé a baba. Nem akarok bekavarni a családja életébe, már így is elég bűntudatom van, hogy egy nős férfival gabalyodtam össze. Nem várok tőle semmit, se hogy elismerje a babát, se gyerektartást, csak nem tudom igazságos-e, hogy elveszem tőle a lehetőséget, hogy megismerje a gyerekét, még akkor is, ha valószínű úgyse szeretné látogatni. Mit csinálnátok a helyemben? Elmondanátok az apukának?
2016. aug. 28. 21:13
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
31%

"aki egyszer félrement,úgyis félremegy máskor is.ha nem is veled,akkor mással"


Ez olyan, mint a férfiak "ha rövid szoknyát vesz fel, ne csodálkozzon, ha alányúlnak az utcán, ha nem én majd megteszi más" érvelése.

2016. aug. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
80%
édesem ha nehezen eshetsz teherbe akkor hogy a túróba estél teherbe egy éjszaka alatt? nálunk már most kérdéses a dolog, hisz még megszakításnál sem estem teherbe soha(tehát sejtjük hogy baj lehet valamelyikünkkel) éna helyedben több orvosnál vizsgáltatnám ki magam és lehet kiderülne az a doki baromságot mondott és nincs semmi bajod és akkor hiába szülsz a világra egy zabi gyereket. Én csak szerelemből lennék hajlandó gyereket szülni sehogy máshogy, mert ragaszkodom a család modellhez, ha másképp nem örökbefogadással,de nekem fontos lenne egy kiegyensúlyozott család apával. 27 évesen tudom azt hiszed megoldod,de nem fogod érzelmileg legalábbis nem.
2016. aug. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
31%

"Csufolni fogjak hogy zabi "


Úristen, te hol élsz, melyik univerzumban?:D


Vannak megfelelő válaszok, ha a gyerek megkérdezi, ki az apja, hol van ő. Nagy összegben merek fogadni, hogy az óvodában, iskolában távolról sem ő lesz az egyetlen, aki csak ritkán, vagy egyáltalán nem fog találkozni azzal, aki nemzette. A kérdező 27 éves, simán találhat magának párt, aki szereti és elfogadja őt gyerekestül, a kicsi pedig azt fogja apjaként szeretni, aki felneveli, nem a spermadonort.

Az meg, hogy "megjelenik az örökös a temetésen", nem az ő problémája, hanem apué, húzott volna óvszert, ha m félredugott. Én legalábbis hasonló helyzetben tennék magasról mindenki más érdekeire és lelkivilágára, a gyerekem az első, érte vagyok felelős, nem apuci családjáért.

2016. aug. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
76%

Hazassagon kivul balkezrol nos ember gyerekenek lenni csodalatos dolog.

Sot gyereknek azt is meseld el anya nem tud vedekezni egyejszakas eredmenyebol lett.

Kegyetlen a vilag egy eletre pecset a gyereken ez a szarmazas

2016. aug. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
36%

Bocs, 51%-os, de te tényleg valami középkori maradvány lehetsz.

Nem helyeslem se a házasságtörést, se a felelőtlen, egyéjszakás kalandokat, de ma már a kutyát se érdekli, hogy a gyerek honnan, milyen kapcsolatból származik, a tizenévesek még a "balkézről" fogalmát se ismerik. Rengeteg (hosszabb-rövidebb) élettársi kapcsolat, válás, mozaikcsalád van, nem beszélve a 40 felé közelítő nőkről, akik párkapcsolat híján random pasival csináltatnak gyereket (több ilyet is ismrek), pont tojik rá mindenki, hogy egy szülő miért egyedülálló, vagy miért nevelőapja van a gyereknek. Hál'istennek, ezen a zabigyerekezésen már rég túljutottunk.

2016. aug. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
71%
Illene elmondani, hogy terhes vagy. De kész tények elé állítani, hogy te mindenképp megtartod.... na az szürreális. Az élet szépen visszaadja majd.
2016. aug. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
33%

Nagyszerű, hogy ebben a sztoriban mindenki csak a kérdező, a gyerek, illetve a pasas életével foglalkozik. Senki egy szót nem tett arról, hogy mi lesz a megcsalt feleség és az ő gyerekeinek az életével. Az le van xarva, ugye?

Tartsd meg, kussoljál róla és mihamarabb keríts egy értelmes férfiembert aki apjaként hajlandó vállalni a gyereked. Nem lesz könnyű találni.

2016. aug. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
37%
Kiek kell mas kolke ??
2016. aug. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 A kérdező kommentje:
A babát nem másnak szülöm, hanem magamnak. Azért érdekes hozzáállás, hogy elsősorban a férfinak szülöd a gyereket. Persze én sem így képzeltem a gyerekvállalást, de ha már így alakult, vállalom érte a felelősséget. Nem vagyok teljesen abortuszellenes, van, amikor nincs más választás, de szerintem ha az anyagi háttér adott, és egyedül is képes a nő felnevelni, akkor igenis vállalja a saját gyermekét. Egyébként köszönöm mindenkinek a választ, át fogom gondolni, hogy elmondjam-e az apukának, de szerintem el fogom. Joga van tudni róla, még ha valószínű ki is fog akadni.
2016. aug. 29. 16:03
 40/48 anonim ***** válasza:
19%
Szia. Ugyan ebben a helyzetben voltam. Ide nem írok választ, nem érdekel mások szidkozódása, úgy, hogy semmit nem tud a dologról, körülményekről, de privátban szívesen beszélgetnék veled, ha van kedved.
2016. aug. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!