Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire fontos a...

Szerintetek mennyire fontos a pénz a családalapításhoz?

Figyelt kérdés
2016. aug. 27. 21:45
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy egy ideális körülmény a gyerekhez nem lesz meg 50 éve kor alatt. Akkor még már bhatja...
2016. aug. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

5 gyereket neveltunk 3 meg otthon lakik

Ok is kemenyen kuzdo emberek lettek

Unoka nincs legidosebb 25 a kicsi 8

A ket nagy sajat alberletben lakik es munka mellett tanul ami ahol elunk teljesen normalis dolog

2016. aug. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Gratulálok :) akkor nektek ez összejött.

Kemények vagytok. Én nem vagyok az.

Az nagyon érdekel, mit tartasz fontosnak, hogy ennyire összetart még a családod. Én 8 általános óta nem tapasztalhattam mit jelent, ha a család támogat és nem is tudom, mit kell majd csinálnom, ha egyszer gyermekem lesz. Gondolom az, hogy 5-18ig dolgozom nem segít sokat. Főleg, hogy 2 óra az albérletbe jutnom. Ha valami gond lenne otthon, senki nincs, aki segíteni tudna. Na így nem csak a pénz az, ami miatt nem vállalok gyereket. De ha lenne munka az albi helyén, ami fizet is, vagy ennyiből tudnánk lakni a munkahely környékén, biztonságban lennénk. Szóval mégis csak a pénz az, ami visszatart a családi támogatás hiányán túl.

Szerinted Mindenkinek így kéne csinálni és mindenki tudná így csinálni, ahogy ti?

2016. aug. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Szerintem nem sirni kell es onsajnalatbol sebeket nyalogatni.

Celokat kell kituzni es kuzdeni kozossen a celokert en nem sajnalni se idot se faradalmat se idot arra amit el akarsz erni.

Ha ehezni kell a celert vagy nem aludni annyit meger ha igazan szeretned.

Volt olyan munka utan mentem gyakorlatra es csorosagom miatt a gyakorlati helyen alydtam igy sporoltam.

Mi erre tanitottuk a gyetekeket ezt lattak a szorgalmat es a kemeny munkat ezert lettek ok iscilyenek.

Persze erre nem mindenki kepes de ha nem tud aldozatot hozni a cel erdekeben akkor ne panaszkodjon sehol nem tart es semmi nem sikerul.

Gyerekvallas pedig belso kesztetes ha eros vagy semmiben nem akadalyoz de nehezit a dolgokon.

Viszont szuper szuloknek lenni

2016. aug. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Szerintem az, hogy leírta, nincs segítsége, az nem önsajnáltatás, és nem sebnyalogatás.


Viszont ilyen munkarend mellett nem normális 2 órát utazni.

Ha nem saját lakás, akkor bármikor válthatsz.

Ha a munkahely fix, évek óta ott vagy, akkor nézni kellene ott egy albit, a közelben, ahonnan 10 perc alatt gyalog is beérsz. És akkor még közlekedésre sem kell költeni.

Egyébként ez nem lehet törvényes munkarend, mindig nem lehet 13 órázni.

Vagy sok szabadnapod van, vagy törvénytelen az egész.

Ha meg feketén vagy bent ilyen sokat, akkor meg nagyon sok pénzed lehet.

Mert minimálbérért senki nem rohadna bent heti 5-6 napot 12-13 órában sehol.

2016. aug. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!