Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fontos, Kinek van igaza, hogy...

Fontos, Kinek van igaza, hogy lehetne ezt legjobban elrendezni? Nem hosszu.

Figyelt kérdés

Negy csalad menne kirandulni 200 euroert, az csaladonkent 50 euro... idaig nem is lenne gond, csak az a csalad aki a kirandulast szervezi ismeri is a hely tulajdonosat es kitalalta hogy lealkudja inkabb 150 eurora, tehat mindenki fizessen 50 eurot, de ok johetnek ingyen mert lealkudtak...

Perzse mondanom sem kell hogy mekkora veszekedes lehet ebbol, mivel ok az egyetlen csalad akik anyagilag jok allnak. Szoval kinek van igaza, hogy lehetne ezt legigazsagosabban megbeszelni, elrendezni?



2012. júl. 14. 15:14
 1/9 anonim válasza:
Szerintem nemi joga van ezt az otletet feldobni de legyunk oszintek nem sok mindenkinek lenne ehez pofaja...en azt tennem h a masik ket csaladdal elmennek kulon rendes arba es akkor magyaran szart se ernek az alkudozasukkal...attol mert ok a szervezok nem kell elszaladjon a lo veluk...
2012. júl. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jó nagy bugrisok a szervezők, az már biztos. Rajtatok akarnak spórolni, holott ők a legtehetősebbek. Fúj de utálom az ilyet. Én nem mondanék semmi extrát, hanem kitalálnék valami indokot, hogy miért nem tudunk elmenni, mondjuk azt, hogy bocsi de átnéztük a családi költségvetést és mégse fér bele, vagy azt mondanám, hogy másik társasággal megyünk, mert ők jobb helyet találtak.


EKkora bunkókat....nem is tudom minek kell ilyen barát valakinek.

2012. júl. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat,

lemondani mar nem lehet mert holnaputan indulunk es csak tegnap derult ez ki... es hat nyaralni is akarunk iden nyaron.

2012. júl. 14. 15:38
 4/9 anonim ***** válasza:

Akkor két út van:

Vagy megmondjátok nekik hogy ez nem barátokhoz illő viselkedés, egy helyre mentek és ők nem akarnak annyit fizetni, mint a többiek, ez nem fair.

Vagy lenyelitek a békát.


Egyébként ha ismerik a tulajt, és nekik megengedi a tulaj, hogy ők baráti alapon ne fizessenek, az más. De vajon tudja-e a tulaj, hogy az ismerősei ingyen veszik igénybe a szolgáltatását? Ezt azért megkérdezném a "baráti" párocskától. Meg persze a tulajtól is talán.

2012. júl. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! A tulajnak tök mindegy, ki mennyit ad bele, a lényeg, hogy meglegyen a 150 euro.
2012. júl. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Mondjuk ez nem teljesen igaz...mivel a tulaj a csalad baratja es ez kicsit olyan mintha ot is atvernek...vis a tulaj valoszinuleg ugy akarta h mindenkinek jo legyen es ezt a masik csalad orvul kihasznalta egy ingyen utazasra...ha en lennek a tulaj igencsak pipa lennek.
2012. júl. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is pipa lennék a tulaj helyében ha megtudnám, ez biztos. Gyakorlatilag engem is átvernek, mert az árat lealkudták, de gyakorlatilag behülyítettek, hogy ingyen nyaralhassanak..lenne egy-két szavam hozzájuk.
2012. júl. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
errol beszelek...
2012. júl. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem mindenki fizessen egyenlően. Ha nem hajlandó a pár fizetni, ne menjetek velük. Menjenek egyedűl , a többiek menjenek máshová kirándulni. Nagyon bunkók.
2014. aug. 23. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!