Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál hozzá, ha az...

Mit szólnál hozzá, ha az egyetlen gyereked, aki már megállapodott, közölné, hogy nem vállal gyereket, így nem lesz unokád?

Figyelt kérdés
2016. aug. 2. 09:04
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
54%

omba:

"őszintén bevallotta, hogy egész életében hazudott, minden gügyögésével?"

Nálunk nem volt szokás gügyögni meg ajnározni a gyereket. Amolyan mini-felnőttként beszéltek mindig velem. Az érzelmek kifejezése se volt divat, nem "nyáladztunk".


"Nincs olyan társadalmi nyomás, ami miatt gyereket kell vállalni annak, aki nem akar."

Évtizedekkel ezelőtt még más volt a helyzet. Amúgy mivel én nem akarok, pontosan tudom, hogy azért vannak olyan közegek, ahol elviselhetetlenül erős a nyomás.


"A lemmingeknél olvastam csak erről, hogy valamiért egy csapat úgy dönt, hogy nem kellenek tovább a világba, és kinyuvasztják magukat."

Ez kb. annyira jellemző rájuk, mint amennyire a struccokra az, hogy homokba dugják a fejüket. Azaz minden alapot nélkülöző mendemonda.


"Nektek milyen oka van, hogy ennyire feleslegesnek gondoljátok a családotokat?"

S te milyen alapon gondolod azt, hogy a tiedre szükség van pluszban itt a 7mrd emberrel túlterhelt bolygón?

2016. aug. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!