Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál hozzá, ha az...

Mit szólnál hozzá, ha az egyetlen gyereked, aki már megállapodott, közölné, hogy nem vállal gyereket, így nem lesz unokád?

Figyelt kérdés
2016. aug. 2. 09:04
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
87%
Semmit.
2016. aug. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
84%
Az o dontese. El kellene fogadni hogy hogy mi mar szulok vagyunk, az unokat meg nem nekunk fogjak szulni.
2016. aug. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
82%

az ő döntésük.

nem szabad senkire ráerőltetni a gyerekvállalást, még akkor sem,hogyha a saját gyerekünkről van szó!

nyilván titkon reménykednék benne,hogy meggondolják magukat. de egy szót sem szólnék, mivel az ő döntésük.

az a nagyszülő,aki annyira babázni akar,az fogadjon örökbe. de gondolom úgy már nem buli,hogyha neki kéne nevelni.

2016. aug. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
52%
Jogos a felháborodásod, ha te megkérdezted annak idején tőle, hogy meg akar-e születni!
2016. aug. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
79%

Megkérdezném, hogy miért döntött így. Beszélgetnénk. Én nem piszkálnám azzal, hogy de miért nem, stb.

Egyébként sem azért kell szülni, hogy legyen a nagyinak unokája.

2016. aug. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
88%

Ez az unoka ez valami kötelező dolog?

Jár a gyerek mellé?

2016. aug. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
70%
Biztosan szomorú lennék, de elfogadnám. Az ő élete, az ő döntése. Egyszer leülnék vele átbeszélni ezt a témát, hogy miért dönt így. De aztán nem firtatnám többet.
2016. aug. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
81%

És azt tudod, hogy egyáltalán lehetne-e gyereke?

Mi abban a szomorú helyzetben vagyunk, hogy úgy néz ki, nekünk nem lehet.

Szülők próbálnak mindenféle kezeléseket erőltetni hogy legyen unokájuk, de mi azt már nem akarjuk.

2016. aug. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
84%
Én csak anyám álláspontját tudom ismertetni, mert esetünkben én vagyok a lány, aki ugyan megállapodott, de eszébe sincs gyereket vállalni; anyut nem érdekli ez a téma. Az én döntésem, ha szülök akkor lesz gyerek, ha nem akkor nem. Sosem köszöntött még úgy, hogy "Gyerek, házasság?" (7 éve élünk együtt párommal, de esküvőt sem tervezünk.) Nekem a boldogsághoz elég, hogy legyen egy szép otthonunk, a házi állataink és legyen egy szép karrierem. Még mindig van időm babázni, ha úgy döntenék, hogy mégis kell a gyerek, de nem fogom sajnálni, ha gyermektelen pár leszünk.
2016. aug. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim válasza:
66%
Ugyan én még csak 16 éves vagyok és nagyon távol állok az anyasagtól, de édesanyám már most is mondja, hogy mennyire szeretni fogja az unokáit és, hogy miket fog játszani vele, stb. Természetesen hozzáteszi, hogy nem most ebben a pillanatban akar unokát, hanem vagy 8 év múlva (szóval nem azt szeretné, hogy tinimami legyek). Ebben csak az a rossz, hogy sem én, sem nővérem nem akarunk gyereket, szóval valószínűleg csalódás fogunk okozni edesanyánknak. Hiába mondom neki, hogy én nem szeretnék családot alapítani, mert nagyobb céljaim vannak, amik mellé nem fér bele az anyaság, egyszerűen letudja azzal, hogy egy baba mellett is csak 1 évet kell maradni, utána ő szívesen vigyázna rá, én pedig visszamehetnék dolgozni. Szerintem így semmi értelme nem lenne gyermeket vállalni, hiszen nem én nevelném, hanem szüleim és nem tudnék vele egy olyan viszonyt kialakítani amit szerintem egy gyermek megérdemelne.
2016. aug. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!