Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvárható egy 17 éves lánytól,...

Elvárható egy 17 éves lánytól, hogy besegítsen a házimunkába?

Figyelt kérdés
Naponta 2 órát buszozik a suliba ,mert kolis nem akar lenni. Mikor hazajön ,eszik, bámulja a tv-t, egy keveset tanul,majd számítózik.Nincs képem megkérni,hogy segítsen,mert fáradt lehet. Viszont hétvégén 1 napot a barátjával tölt, az is kieseik. A maradék 1 napon segít néha valamit.
2010. ápr. 13. 22:08
1 2 3 4 5
 41/42 anonim válasza:
Én már 5-6 évesen kis sámliról mosogattam (nem értem fel a mosogatót =) ), söpörtem, segítettem stb. mára már szinte mindent megcsinálok, ha megkérnek rá. hétközben csak a szobámban pakolok össze minden nap, mert nagyon sokat kell tanulnom. hétvégén viszont porszívózok, sütök-főzök, felmosok, söprök, virágot öntözök, tesóm szobáját rendbe szedem, törölgetek a házban, tükröket letörlöm stb. szal anya "csak" főz és mos és néha felmos. a többit én csinálom, de szerintem ez így rendben is van. 17L
2010. ápr. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim válasza:
szóvan természetesen elvárható, nehogy már felnőtt korában jöjjön rá, milyen is a munka. ráadásul a pasik sem szeretik, ha lusta egy nő. előző voltam
2010. ápr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!