Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (lent! )

Mit tegyek? (lent! )

Figyelt kérdés
otthon elég zűrös a helyzet! anyám mindig piszkál engem,mindent 150x elmond,és a hugom totál elvan kényeztetve. lehülyéz,elhord mindennek,azt mondja rám h gyagyás vagyok,hogy csúnya,stb...a tesóm is mindig piszkál engem,minden nap sírok,nem tudok már mit tenni.mindenemet elveszik,letagadják,a hugom egész nap a gép előtt ül,és csak akkor enged oda,hogyha apa hazajött,h azt mondja,h egész nap itt ültem,a suliban is mindig engem piszkálnak,ott is én vagyok a rossz,stb...pedig nem csinálok semmit!!!nem lehet,és nem is akarok velük leülni beszélgetni,mert abból is csak vita lenne,és nem bízom meg bennük,nem szeretem őket! de ők se engem,szal ne is várjanak mást. mit tegyek h kicsit jobb legyen a helyzet? sajnos nincsen saját szbám,a naplómba beleolvasnak,mindig egy fiúval húznak,már nem tudok mit tenni! mit tegyek?
2010. ápr. 6. 17:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

Megértem a helyzetedet, és sajnálom, hogy sok ilyen esetről hallok. Hasonló cipőben jártam, és tudom, hogy igazad van azzal kapcsolatban, hogy nem lehet velük beszélni. Sajnos nálam is csak akkor javult a helyzet, mikor 24 éves koromra eljutottam odáig, hogy el tudtam költözni otthonról.

Tűrtem és tűrtem. Egy nap majd megkapod a boldogságot, hidd el, csak addig valahogy bírd ki. Ne félj, visszakapják. Kitartás, nem tudok semmit javasolni, csak ezt, sokszor nincs megoldás, csak az idő. Sajnálom, de hinned kell, hogy elég erős vagy lelkileg, és nem törnek meg!

2010. ápr. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Hány éves vagy?
2010. ápr. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Emígy én is sajnálom, hogy ilyenek veled, biztos nem érdemled meg :S

2010. ápr. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Egyet tudsz tenni: bent, magadban felépítesz egy világot, ami csak a tiéd. Páncélt növesztesz, és lekakilod, amit mondanak-csinálnak. És az első adandó alkalommal, akár a 18. születésnapodon, ha sikerül előkészíteni, elköltözöl.
2010. ápr. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

15/L

de nem dacolok a világgal

2010. ápr. 6. 17:50
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
15 évesen még én is azt hittem, hogy 18 évesen majd megváltozik a világ, el tudok majd költözni. De nem,és 19 éves fejjel is itthon ülök, és tanulok, hogy egyszer majd elköltözhessek a kedvesemmel. de az még 7-8 év!
2010. ápr. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
11%

Chuck Norris az Oklahoma állambeli Ryanben született. Két öccse közül Wieland fiatalon elhunyt, Aaron Norris, pedig hollywoodi filmproducer és rendező lett. Norris apja Ruud Draak, és anyja félig ír, félig cseroki származású volt, aki nevét később Norrisra változtatta. Norris nagyon büszke amerikai őslakos örökségére, gyakran hivatkozik őseire sikeres sorozatában, a Walker, a texasi kopóban. Tízéves korában szülei elváltak, édesanyjával és testvéreivel a kansasi Prairie Village-be, majd a kaliforniai Torrance-be költözött. Gyerekkorát nyomasztónak írja le. Nem volt sportos, hanem félénk, tanulmányi átlaga pedig csak közepes. A többi gyerek gyakran gúnyolódott rajta származása miatt – Chuck arra vágyott, hogy jól elverje őket. Életrajzában megemlítette, hogy apjának komoly problémája volt az itallal, és nagyon kevés időt töltött vele. Szerette az apját, de nem szeretett vele lenni. Azt mondta, hogy csak szánalmat érzett iránta, mert „egyszerűen ilyen volt, túl sokszor hibázott”.


Miután befejezte a középiskolát, feleségül vette barátnőjét, Diane Holecheket. 1958-ban Norris csatlakozott az Egyesült Államok Légierejéhez, mint katonai rendész, és az Osani Légibázisra küldték Dél-Koreába. Itt kapta a Chuck becenevet, és Tangszudó(Tang Soo Do) edzésekre kezdett járni. Később fekete övet szerzett Tangszudóban, Tae Kwon Doban és Shito-Ryu karatéban, valamint brazil Jiu-Jitsuban. Megalapította a Chun Kuk Dot (Egyetemes út) és az Egyesült Harcművészetek Szövetségét (UFAF). Amikor visszatért az Államokba, folytatta munkáját mint katonai rendész a March Légitámaszponton, Kaliforniában. Norris 1962 augusztusában szerelt le, anélkül, hogy harcolt volna. A Northrop repülőgépgyártó vállalatnál dolgozott és megnyitotta karateiskola-hálózatát, melynek tanulója volt Steve McQueen fia, Chad McQueen.

2010. ápr. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
apukám sem iszik,eggyik szülőm sem,de nem tudom h miért ilyenek velem,főleg anyukám...hallgatok egy zenét,és a tesóm rögtön mondja h mit utánzom őt,miért hallgatom azt mint ő,mikor még a szám címét sem előadóját sem tudja,és nem is hallotta még.meg ha megcsinálom a hajam suliba menet,v vmi,akk rögtön mondja h milyen csúnya vok,pedig tetszem a fiúknak,mondták is,de nem tudom miért mondja ezt nekem. lehet h féltékeny? és még csoda h nincsen sok önbizalmam?
2010. ápr. 6. 18:09
 9/11 anonim válasza:

Nekem is van egy iskolatársam, dettó ez a helyzet. Egyszer mondta,hogy betegen ( influenzásan) feküdt otthon. Idegesítő kis huga van! A lány nyolcadikos. Szóval lázasan feküdt és megkérte a húgát hogy hozzon neki egy pohár vizet (!),mire az anyja rárivallt, hogy ne kényeztesse el a k... nagy s...ét, hanem még ő teljesítse a huga kivánságait.


A naplóolvasásra van egy trükköm ( bevált): Időnként (pl 2naponként) csinál kis "füleket" a füzet sarkából, írd a tetejére,hogy TITOK. Majd írj bele olyat, hogy : MIT LESEL? ENNYIT A BIZALOMRÓL. HÁT EZT NEM VÁRTAM VOLNA.

Vagy hasonlót. És nagyon titkos dolgokat ne írj bele. Többet nem tudok segíteni

2010. ápr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
én nagyon utálni tudom ha egy családon belül ennyire nincs összetartás személy szerint a hugomat (ha lenne és ilyen lenne) meggyepálnám ugy hogy nem érdekelne az utána következö büntetés a tesómat meg szivatnám éjjel nappal
2010. ápr. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!