Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy van gyomra egy nőnek...

Hogy van gyomra egy nőnek szerelmet vallani nekem,miközben a férje mellett alszik?Mire vélitek ezt?

Figyelt kérdés
Mielőtt azt írnátok,hogy kamu,előre leszögezem,hogy nem az.Egy kolléganőm szerelmet vallott nekem és elmodta, hogy vonzódik hozzám és hogy szeret a társaságomban lenni és úgy érzi belém szeretett.Majd végül a csók is megtörtént kettőnk között.Alapban nem kellett volna bele mennem a dologban,de tény hogy én is vonzódom hozzá.Állítása szerint a férjével,csak a gyerekek miatt vannak együtt,ahogy elmondta a dolgokat, szerintem nincs szex köztük már jó ideje. Valószínűleg azért is akar velem szexet,mert otthon nem kapja meg,de olyanokat mond nekem,hogy szeret engem és már ilyeneket kérdezget,hogy szerinte tudnék e vele élni.Én nem hiszek abban,hogy ő el akarna válni,lehet hogy valóban belém szeretett és vonzódik is hozzám,ez egyértelmű.Olyanokat mond,hogy szívesebben van munkában mint otthon,mert ott legalább velem lehet.Szóval nagy valószínűséggel otthon komoly bajok vannak.Én azt nem értem, akkor minek vannak együtt,ha már teljesen lapos a házasság és semmi nem működik a monoton hétköznapokon kívül?Hogyan tud nekem szerelmet vallani, miközben mással él?Mire vélitek ezt?
tegnap 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Ez sok nőtől kitelik... mindenesetre én nem akarnék ennyi gondot a nyakamba.
tegnap 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Nem csak nőkre jellemző. Ha neked nem fér bele az ilyesmi, akkor ne menj bele ilyenbe.

Mibe vannak az ilyen emberek? Hm? Szerencsére nem tudom. Valami dilemmában. Menjek vagy maradjak? Menthető-e a házasságom ennyi bukkanó után? Mivel teszek jobbat a gyerekeimnek: ha maradok a kihűlt/rideg házasságomban vagy ha elválunk? Kibírok-e egy válást fizetni/érzelmileg? Mittudomenmegmicsodak

Ne ítélkezz, csak ne menj bele ha ez neked sok

tegnap 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

ma 23:26


Senki sem mondta, hogy itélkezem csak felmerült a kérdés,hogy hogyan tudja ezt így csinálni?Mert én nem tudnám.Igen vannak férfiak is meg nők is,akik így járnak el,de most ő egy nő és ez nem is lényeges történet szempontjából.

tegnap 23:32
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Nem gyomor kell hozzá hanem viszkető pecek. Dugjad ha akarja
tegnap 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
23%

A kérdés kiírásból gondoltam, hogy ítélkezel.

A nem csak nőkre jellemző pedig az első hozzászólónak ment.

Szerintem ne menj bele, már most zavar téged az alapfelállás

tegnap 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

ma 23:39


Lehet kicsit úgy sikerült megfogalmazni,de nem ítélkezésnek szántam,de valahol tényleg gyomor kell hozzá.De engem az érdekel,hogy szerintetek a szexen kívül,ha azt mondja szeret, akkor valóban szerethet, vagy csak így akár rám hatni?

tegnap 23:49
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
Csak így akar rád hatni. Nem szeret,csak izgatja az “új” esetleges kaland😌
ma 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bűn lefeküdni olyan nővel, aki házas, vagy elvált. Ez házasságtörésnek minősül, ami sajnos még a paráznaságnál is rosszabb, ha az nem von magával más bűnöket is. Mind a kettő bűn, és egyiket sem szabad csinálni. Sajnos amikor paráználkodik az ember, akkor magának is árt vele. Azzal érveltem sokszor magamnak, hogy vágy, mint a többi, és egyszer egy héten megérdemli az ember, ha nőt néz. De nem szükséglet, mint az evés, és Isten azt mondta, hogy csak a feleségeddel szabad. Bűnt követ el az, aki mással is csinálja. Igaz, nem olyat, amit látszólag büntetnek, mégis megkapja a büntetését az, aki csinálja, mégha nem is olyan komoly a paráznasága. Ha Isten mellette áll, akkor még aznap, ahogy sajnos én is megkapom a büntetést, mert Istentől eltávolodom, és nem tud úgy segíteni. Ez sokkal jobb, mintha nem érne hátrány, amikor bűnt követsz el. Mert akkor a sok házasságtörés, és bűn teljesen ellepne, és a pokolra kerülnél.

Nem szabad bűnt elkövetni, a gonoszság pedig már önmagában nagy büntetés. Nem csak neked, de másoknak is. Senki se szereti, ha megcsalják, bajba kerülhetsz miatta.

ma 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!