Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan aki mellett nem áll...

Van olyan aki mellett nem áll ki a férje?

Figyelt kérdés

Férjhez mentem hozzá, szültem egy kisfiút, mégis az anyja és ahhoz a családhoz húz ahonnan jött. Örök probléma volt ez 11 éve élünk így 3 éve házasságban. Három éve olyan szépen előadta, hogy lakást veszünk külön élünk, hárman leszünk egy család. Ehhez képest állandóan az van amit az anyja mond, minden évben velük nyaralunk. Hárman mint család soha sehol nem voltunk mert mindenhová vinni kell a családot. Az anyja rengeteget támad engem, nem fogadja el a gyereknevelésemet, mindenbe bele szól. Még a pénz kérdésbe is. Állandóan ő akarja a gyerek dolgait irányítani. Pl. Nem engedem, hogy csokit egyen mert székrekedése lesz, ő ad neki mert semmi baja nem lesz (2 éves) A férjem meg neki ad igazat mindenben. Sőt még veszekszik is. Én elhittem hogy más lesz, nagyon kezdek elkeseredni. Nincs senki mellettem, úgy érzem olyan vagyok itt mint egy idegen.

Más hogy csinálta ezt végig? Már ha létezik ilyen még egy...


aug. 3. 20:42
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
16%
Nem kell ilyen dolgokon vitázni, a lényeg nyilvánvalóan a rivalizálás, hogy ki az Úr. Ha székrekedése lesz a gyereknek, azt meg lehet oldani megfelelő módon, akkor viszont anyósod orra alá dörgölheted (a bármit).... Inkább arra figyelmeztesd, hogy a sok édesség akár cukorbetegség előszobájához is vezethet.
aug. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
94%
Tehat 8 evig mar lathattad, hogy ez van, es ezutan hozzamentel, gyereket szultel es most pislogsz, hogy jajj hat ez van. Ez is lesz mindig. Te valasztasod.
aug. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
A székrekedés sajnos nem vicc, én se tiltottam a csokit, amíg be nem repedt a gyerek feneke. Kinlodtunk mint a fene.. sírás, kaki inger elnyomás, vér ördögi kör. Azt hittem megbolondulok.
aug. 3. 20:50
 4/35 anonim ***** válasza:
88%
Nem, nálunk nincs ilyen. Megnéztem, kivel állok össze és hogyan figyel rám.
aug. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
91%

Ilyen kérdés minden 2.nap van.


Amikor megismerted akkor is anyuci volt az első, mégis hozzámentél.


Azt mondta nem anyuci lesz az első, de a tettei mást mutattak.


Most ki a hülye akkor?

aug. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Nyilván én csesztem el. Akkor kellett volna elengednem amikor bántottak már a legelején. Szeretem őt, sokat gondolkodok és most is nehezen engednem el.. a fiúnk miatt meg méginkább.
aug. 3. 21:07
 7/35 anonim ***** válasza:
90%
Nem őt szereted, az álmot szereted amit beleláttál. Nehéz helyzet, lenne lehetőséged lelépni? Vagy nincs pénzed és az övében laktok? Ha nem tuudsz lépni, esélyed sincs változásra.
aug. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
88%

Tudod mit kéne tenned, de nem teszed.


A fiadnak lehetne normális apja.


Ki a hülye?

aug. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
54%
Muszáj mindenkibe belerúgni? Itt soha senki nem hibázott?
aug. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
89%
Ha mindig ilyen volt miért mentél hozzá 8 év után? Sőt, miért is maradtál 8 évig ebbe? Utána meg még egy gyerek is? Erre szokták azt mondani hogy edd meg amit főztél, vagy olyan virágot szagolsz amilyet szakítottál.
aug. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!