Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mással fordult már elő ilyen?...

Mással fordult már elő ilyen? Mi lett a végkimenetele?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, és itthon lakom a családommal. Nagyom szeretem őket, és ragaszkodom is hozzájuk, de sajnos nem olyanok a körülmények itthon, a család kapcsolatáról beszélek most itt.

Mindig is gondolkoztam rajta hogy elköltöztek itthonról, de mivel eddig csak se veled se nélküled kapcsolatom volt, sosem következett be az összeköltözés, már pedig én így terveztem maga az elköltözést.

Az itthoni körülmények sokszor sírva fakasztanak, a veszekedések, sokszor nem tudom magam kipihennem úgy hogy dolgozom, mert hozzájuk kell igazodnom.

Szeretnék itthonról elköltözni, akár egyedül de még jobb lenne valamelyik barátommal együtt.

A kérdés itt az, hogy más is van e a helyzetemben, vagy volt-e. Nagyon nehezen tudom ezt eldönteni mert félek hogy rosszul döntők.


ma 00:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Na én egyik naprol a masikra elkoltoztem otthonrol,legjobb dontes 😌 szeretem oket de na
ma 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne írd le, csak számold ki, mennyi tartalékod van. Háromhavi lakbér kéthavi rezsi minimum legyen a számládon. Nem muszáj lakást bérelni, ha mondjuk diákvárosba költöznél bérelhetsz szobát is, vagyis lakást lakótársakkal együtt, ahol oszlanak a költségek.

Ha így kijönnél a béredből nekivághatsz.

Az önálló háztartás buktatója, hogy nagyon be kell osztani a pénzt. Sose jöjj ki nullára, minden hónapban legyen egy kis félretett pénzed. Egy rendszeres kis lekötés a számlán, meg egy dugipénz valahol a tárca mélyén.

ma 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elég sokba kerül, de talán jobb mint az idegbaj

Jobb, ha valaki ismerőssel költözöl össze

ma 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!