Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (lent! )

Mit tegyek? (lent! )

Figyelt kérdés
otthon elég zűrös a helyzet! anyám mindig piszkál engem,mindent 150x elmond,és a hugom totál elvan kényeztetve. lehülyéz,elhord mindennek,azt mondja rám h gyagyás vagyok,hogy csúnya,stb...a tesóm is mindig piszkál engem,minden nap sírok,nem tudok már mit tenni.mindenemet elveszik,letagadják,a hugom egész nap a gép előtt ül,és csak akkor enged oda,hogyha apa hazajött,h azt mondja,h egész nap itt ültem,a suliban is mindig engem piszkálnak,ott is én vagyok a rossz,stb...pedig nem csinálok semmit!!!nem lehet,és nem is akarok velük leülni beszélgetni,mert abból is csak vita lenne,és nem bízom meg bennük,nem szeretem őket! de ők se engem,szal ne is várjanak mást. mit tegyek h kicsit jobb legyen a helyzet? sajnos nincsen saját szbám,a naplómba beleolvasnak,mindig egy fiúval húznak,már nem tudok mit tenni! mit tegyek?
2010. ápr. 6. 17:06
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
meggyepálnám..ráférne
2010. ápr. 24. 00:04
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!