Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleid elváltak? Együtt...

Szüleid elváltak? Együtt vannak még? Milyen a házasságuk? Szeretik egymást, vagy csak megszokásból élnek egymás mellett?

Figyelt kérdés
És Te hány éves vagy?
2010. ápr. 6. 12:15
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
17:38 - Anyu 25 éves volt, amikor engem szült, és 23 éves az esküvőjükkor, akkor még főiskolás, 1 éve volt a főiskolából, amit nem hagyott abba, apám akkor már Pesten dolgozott több éve, 7 évvel idősebb anyunál, és pocsék a házasságuk annak ellenére, hogy anyu fiatal volt.
2010. ápr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Nem is azt mondom, hogy törvényszerűen jó lesz tőle az anya-gyermek kapcsolat, de hogy sokat jelent, az biztos. Nincs köztem és anyu között hatalmas korkülönbség, sokkal több mindent el merek mondani neki stb. Persze ez nem jelenti azt, hogy ha valaki 25 évesen megszüli az elsőt, akkor makulátlan lesz vele a kapcsolata.
2010. ápr. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Szia! Az én szüleim együtt vannak és 26 éve házasok. A mai napig nagyon jó a házasságuk szerencsére és nagyon szeretik egymást:)

25/L

2010. ápr. 7. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!