Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleid elváltak? Együtt...

Szüleid elváltak? Együtt vannak még? Milyen a házasságuk? Szeretik egymást, vagy csak megszokásból élnek egymás mellett?

Figyelt kérdés
És Te hány éves vagy?
2010. ápr. 6. 12:15
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Szüleim elváltak mikor 13 éves voltam,2 éve édesapám meghalt:( Nagyon rossz volt a házasságuk jó hogy elváltak csak az a kár hogy 14éves korom után egyszer se láttam édesapám csak mikor haldoklott a kórházban igaz telefonon beszéltünk rendszeresen. 24/N
2010. ápr. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Nem váltak el, együtt vannak, de borzalom az életem :S

Nap mint nap veszekednek, sokszor volt olyan, hogy a saját apám hozzám vágott egy vázát, ami szanaszét darabolt, így kórházba jutottam fertőzéssel rá pár napra, plusz kiszedték a porcelán darabokat a lábamból, szinte rendszeresen ver engem, anyámat is, mikor nem csinálok semmit, akkor is le vagyok szidva, meg úgy beszél velem mint egy utolsó senkiházi k_rvával... sajnos:(

Pedig még csak 13 éves vagyok, rendesen tanulok, bármikor besegítek a szüleimnek, de ez...nem élvezem az életem. inkább válnának el :(

2010. ápr. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
És te, kedves kérdező, te hány éves vagy, hogy ilyenen töröd a fejed? Megtudhatjuk?
2010. ápr. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

a szüleim 25 éve boldog házasságban élnek,szeretik egymást a mai napig. Tudnak jókat beszélgetni, nevetni, eljárnak társaságba, vagy kettesben romantikázni. Sosem veszekednek nem is veszekedtek soha, csak 1-1 apró vita volt,az is nagyon ritkán. Jól megértik egymást, minden rendben van és ennek nagyon örülök. Remélem nekem is ilyen házasságom lesz majd!

22/L

2010. ápr. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Jaj, bocsi már ltáom hogy 20 éves lány vagy.
2010. ápr. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
A szüleim már több mint harminc éve együtt vannak! voltak viták mint mindenhol de alapvetően nagyon nagyon szeretik egymást és mindenben számithatnak a másikra! Örülnék egy ilyen házasságnak! 20L
2010. ápr. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Szüleim 36 éve együtt vannak! Voltak problémáik, és veszekedni is szoktak, ennek ellenére kitartanak egymás mellett, jóba-rosszban. (betegség, szegénység, stb.)

A vitákat leszámítva nem rossz a házasságuk.

30/N

2010. ápr. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Együtt élnek, szeretik egymást immár 45 éve és el sem tudnák egymás nélkül képzelni az életet. Nyilván kisebb viták, zsörtölődések vannak, de igazán szeretik egymást. :-) Ők a példa nekem.
2010. ápr. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
A szüleim együtt vannak, házasok, makulátlan a házasságuk, én 21 éves vagyok, ők 23 éve házasok. 15 éves koruk óta együtt vannak. Nem sok ilyen házasság létezik manapság. Ja a másik dolog pedig, hogy amikor én születtem anyukám 22 éves volt, nem 30-35, mint a mai anyukák. Többek között ezért is nagyon jó a kapcsolatunk.
2010. ápr. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

"Anyum azt mondta h ez már nem szerelem ami apum és közte van. Hanem inkább már egy sokkal mélyebb kötelék. Hiába hogy már szenvedély kialudt, a szeretet ami összeköti őket csak még erősebb lett. Én inkább úgy mondanám, hogy ez már nem egy gyerek szerelem ami csak a kölcsönös(néha eltúlzott) érdeklődésre és testiségekre alapul."


Egy másik kérdésre is ez volt a válaszom, azért van idézőjelben.

Amúgy apum, többször elmondja h menyire szereti anyumat,szinte állandóan róla beszél,meg ha van rá pénz mindig vesz neki valami ajándékot,csak úgy. Anyum meg olyan aranyos, még 20 év házasság után is zavarba jön ha apu bókol neki. :)


19/L

2010. ápr. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!