Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az a "megszokásból"...

Milyen az a "megszokásból" való együttlét? Már nem kedveskednek egymással a felek?

Figyelt kérdés
Ez kizárja azt, h szeressék egymást?
2010. szept. 21. 14:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
Elvannak, beszélnek, dugnak. Semmi komolyabb érzelmesség, vagy hasonlók.
2010. szept. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
És ha már nem is dugnak, az micsoda?
2010. szept. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mi úgy élünk, mint ha jóbarátok lennénk. Dehogyisnem kedveskedünk egymásnak! Ugyanúgy eléteszem a vacsorát este, ő meg kiáll nekem reggel a kocsival, amikor késésben vagyok, de már nem izgulunk egymásra. Jó a kapcsolatunk, kijövünk, de már alig szexelünk. Megszokásból vagyunk együtt. Mert így kényelmes. De ha majd jön valamelyikünknek valaki az életébe, akiért majd újra megőrülünk, akkor valószínüleg lépni fogunk. Ezek ki nem mondott szavak.
2010. szept. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
44%
Ja, és ha hazajön, megölel, néha pusszi, de ennyi.
2010. szept. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Utolsó, ti hány évesek vagytok és mióta vagytok együtt??


Mi 6,5 év után így vagyunk, szex kb. 2 hónapja nem volt, de attól függetlenül szerintem szeretjük egymást. (Mármint csak az én oldalamról tudok nyilatkozni.) Ő is elkísér engem az orvoshoz, segít a házimunkában, én meg néha meglepem ilyen-olyan kajákkal, de a szenvedély már elmúlt. Félek, hogy 10 év múlva már csak a lakáshitel fog együtt tartani minket...

2010. szept. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

nem gondoljátok ti azt,hogy egy életen át nem lehet aza lepedőgyűrős szex???oké, kiléptek ebből a kapcsolatból, találkoztok valaki mással akivel ugyanez lesz csak onnantól számitva 6év mulva pl...nem???

szerintem természetes az, hogy a szerelem átalakul mély szeretetté!

2010. szept. 21. 14:45
 7/15 A kérdező kommentje:
Mi is kb 6 éve vagyunk együtt,de szeretek vele lenni és mi is ritkán szxelunk mostanság...de attól még szeretem pl
2010. szept. 21. 14:48
 8/15 anonim ***** válasza:

Szimpátia -> szenvedély -> szerelem -> szeretet -> ragaszkodás -> megszokás -> unalom.

Sajnos nem tudom, hogy ez meddig mehet így... De biztos minden kapcsolatnak ez a sorsa. És mit lehet ezellen tenni?

2010. szept. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
egy életen át nem lehet szerelmes lenni,,inkább ragaszkodó
2010. szept. 21. 14:51
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekünk 7 év 2 gyerek (4 hónapos, 2 éves) után van ez, amit az előzőek írtak de azért a heti 1 szex megvan. Szerintem egy idő után elmúlik ez a lepedőakrobatizmus és ha nem tisztelték a felek egymást akkor a kapcsolat is. Én nem hagynám el a férjem, szerintem ő sem engem, amúgy valóban megszoktuk egymást, de szerintem ez mindenkinél így van akár bevallja akár nem. Kérdés kinek hazudik...
2010. szept. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!