Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az a "megszokásból"...

Milyen az a "megszokásból" való együttlét? Már nem kedveskednek egymással a felek?

Figyelt kérdés
Ez kizárja azt, h szeressék egymást?
2010. szept. 21. 14:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, aki azt írta unalom. Erre jó kitalálni valami "extrém" dolgot, hogy feldobják a hétköznapokat. Pl 2 jegy Milánóba (még ha gyűjteni is kell rá)
2010. szept. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

mi a volt párommal megszokásból voltunk együtt..észre sem vettük, hogy valamit helyre kéne tenni, vagy ha igen, akkor mondogattuk, hogy "csinálni kéne valamit".. túl nagy volt a harmónia, jól elvoltunk, ő tv-zett az egyik szobában én meg neteztem a saját szobámban :D de nagyon barátságosak voltunk egymáshoz, meg ölelgettük egymást stb...


aztán persze kiderült, hogy elmúlt a szerelem, de legalább máig jóban vagyunk, úgymond (nem sűrűn beszélünk, nem találkozunk, nem is akarok, de béke van stb).

2010. szept. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

szerintem a szerelem nem szeretetté alakul, csak másfajta szerelemmé... nem ugyanaz a szeretet mint családtagok vagy igaz barátok iránt.

szerintem x év múlva is ugyanúgy kell érezni, hogy az én párom a legszexibb, legdögösebb, satöbbi..igen megritkul a szex, de figyelni kell rá, hogy ne havi 1-re ritkuljon :-o

2010. szept. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
mert ha mindeki a szextől teszi függővé a párkapcsolatot, akkor az ilyenek miért házasodnak meg egyáltalán??nem értem...
2010. szept. 21. 16:23
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
én is jelenleg egy ilyen megunott, megszokott kapcsolatban vagyok, nem érzem jól magam, nem vagyok boldog, a szabadságra, és szerelemre vágyok. Sokszor feltettem már magamnak a kérdést, hogy ha férjem lesz, akkor is ilyen lesz? pár év szép, boldog, aztán meg unalom, boldogtalanság? Én nem akarom így leélni az életem. Azt sem lehet megtenni hogy valakivel 10évig együtt vagyok, jönnek a gyerekek, aztán az a bizonyos unalom, és a vágy, hogy boldog legyek. Nem lehet, nem akarom hogy a gyerekeknek hétvégi apukájuk legyen. De akkor boldogtalannak kell majd lennem? Értitek?
2010. szept. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!