Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleid elváltak? Együtt...

Szüleid elváltak? Együtt vannak még? Milyen a házasságuk? Szeretik egymást, vagy csak megszokásból élnek egymás mellett?

Figyelt kérdés
És Te hány éves vagy?
2010. ápr. 6. 12:15
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
89%
21 vagyok, a szüleim még együtt vannak. Hát a házasságuk nem a legjobb, szerintem csak megszokásból vannak együtt. Apu egy kicsit zűrös, anyu meg inkább nyugodt ember.
2010. ápr. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
89%
A szüleim házassága, egy rakás szerencsétlenség, abszolut nem illetek egymáshoz, de nem váltak el, pedig lett volna rá lehetőségük, inkább így kínlódták le az életüket,már 70 éven felül vannak, és ez már így is marad.
2010. ápr. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

15 éves vagyok, a szüleim együtt vannak és már együtt is fognak maradni.

Néha vannak kisebb összekapások.Szeretik egymást nagyon.

2010. ápr. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

anyu és a nevelőapám házassága kész katasztrófa.inkább válnának el.:S

17L

2010. ápr. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

a szüleim együtt vannak,és olyanok mint két "lökött" turbékoló galamb.Egész nap hülyülnek,nevetnek,és szórakoznak.Imádják egymást..Sokszor annyit röhögök velük,hogy már nekem fáj az oldalam!

Nagyon bírom őket!!Remélem,hogy egyszer én is ilyen házasságban fogok élni..

17/F

2010. ápr. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Együtt vannak, elég rossz a házasságuk. 24/L
2010. ápr. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

a szüleim elváltak,

a házasságuk katasztrófális volt,és nővéremmel mi ittuk és még mindig isszuk a levét..

kb utálják egymást,apu bunkó anyuval,anyunak meg egyik fülén be a másikon be...

de,anyu és a nevelőapum tk jól elvannak,szeretik egymást:)

tesóm apunál lakik :(

Apu azóta nem talál magának normális nőt..de meg is érdemli miután több 6-8 szor megcsalta anyumat^^

14L

2010. ápr. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
16 éves vagyok, a szüleim elváltak 5 éves koromba, anyu egyedül nevelt minket 5 ünket, (2 idősebb nővérem pár évre rá férjhez ment), aztán anyu férjhez ment mégegyszer a nevelő apám imádtam de ő öngyilkos lett, aztán most 4 éve van egy barátja, 200 km-re laknak egymástól, de ők jól megvannak, anyu elutazik havonta 1-2 napra hozzá, ő meg karácsony körül 1 hónapot van itt, de én őt annyira nem szeretem:)
2010. ápr. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

17F szerencsés vagy:)

Az én szüleim is együtt vannak, de csak anyám szereti apámat. Kínszenvedés a házasságuk.

(Amúgy 20L)

2010. ápr. 6. 12:30
 10/33 anonim ***** válasza:
Együtt vannak, de rossz a házasságuk, és én vagyok a villámhárító, akkor is, ha nem akarok, 25 éves vagyok, és nincs pénzem elköltözni (határozott idejű munkaszerződésekre még albérletet se lehet alapozni).
2010. ápr. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!