Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Részt vettetek már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részt vettetek már olyan esküvőn, ahol az egyik fél nemet mondott? Vagy valaki tiltakozott volna a házasságuk ellen?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok, mert manapság már minden megtörténhet..
2009. máj. 12. 17:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
nem, és olyat sem hogy ne jött volna el valamelyik fél.
2009. máj. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Meg en sem voltam ilyen lagziba, de nem is hallottam ilyent az ismeroseimtol.

Azert eges lehet a masik fel szamara!

2009. máj. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak olyanrol hallottam, ahol a menyasszony egy par nappal az eskuvo elott egy masik pasival szokott meg.
2009. máj. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én csak olyat hallottam, h a vőlegény az esküvő napján kitalálta, h nem akarja elvenni a menyasszonyt, de végül az anyja kedvéért elvette, majd 3 napon belül beadta a válókeresetet. De ezt csak hallottam vkitől, aki ott volt.
2009. máj. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Az egyik barátnőm 2 héttel az esküvő előtt mondta le az egész party-t...300 vendég lett volna..

De olyat is hallottam, hogy a 18 éves lány ott mondott nemet a szertartáson( hozzá akarták adni a gyerekhez, aki teherbe ejtette)

2009. máj. 12. 17:26
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Én olyanról hallottam, aki már eleve úgy készült az esküvőjére (nemrég volt egyébként), huszonéves nő, hogy egy éven belül úgyis el akar válni, és csak a családi látszat kedvéért csinálja végig.
2009. máj. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, még nem voltam ilyen esküvőn. Bár, az egyik esküvőn az anyakönyvezető mondta a vőlegénynek, hogy meg ne próbáljon nemet mondani...
2009. máj. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

olyat hallottam, hogy az esküvő előtt egy nappal öngyilkos lett, de nem tudni, miért

az én férjem az esküvő előtt egy hónappal lemondta...de aztán meggondolta magát......

2009. máj. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
apukám dolgozott egy olyan esküvőn, ahol a vidéki nagy nászmenetet megállította a vőlegény, hogy ő kiszalad a kukoricásba pisilni, aztán nem jött vissza. A násznép meg várta az úton, elég ciki.
2009. máj. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi most járunk jegyesoktatásra és mesélte az atya, hogy nála volt olyan fiatal lány, aki nemet mondott. Az apja akarta kényszeríteni a fiúhoz, még az esküvő délelőttjén is megpofozta a lányát, hogy biztos hozzámenjen. Erre a lány a misén, csak nemet mondott. A másik sztorija, hogy nászútról hazajövet, este elfogyott a fogkrém. Az friss asszonyka elszaladt egyért. Apa azonban már biztos nyűgös volt, ezért megjegyezte, hogy ő nem ilyet szokott használni. Szó szót követett úgy összevesztek, hogy a srác aznap este összepakolt és többet nem is ment vissza. Ők voltak az a pár,akik minden oktatáson állítólag hangsúlyozták, hogy ők sohasem veszekednek. Erre mondta az atya, hogy ha nálunk van ilyen pár (mármint akik még soha nem vesztek össze),akkor azokat megkérné, hogy menjenek haza. Elgondolkodtató...
2009. máj. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!