Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleid elváltak? Együtt...

Szüleid elváltak? Együtt vannak még? Milyen a házasságuk? Szeretik egymást, vagy csak megszokásból élnek egymás mellett?

Figyelt kérdés
És Te hány éves vagy?
2010. ápr. 6. 12:15
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
az én szüleim akkor váltak el amikor 1 éves voltam, 3 éves koromban anyukám összeházasodott a nevelőapámmal akivel azóta együtt vannak, de úgy látom hogy nem szeretik egymást, az apukám azóta sem házasodott újra, azthiszem 3 barátnője volt azóta, a legutóbbival nemrég mentek szét szóval most sincs senkije
2010. ápr. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
jah 18/L
2010. ápr. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
szüleim együtt vannak, nem szeretik egymást. Inkább válnának el. Nem tudom miért, de ahogy olvasom, nagyon elkeseredek, hogy ennyi rossz házasság van. Én nem értem.
2010. ápr. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

13 éves voltam mikor elváltak, nem hiszem, hogy szerették egymást, főleg mivel apám a piát jobban szerette minden másnál. Örültem neki mikor elváltak, nyugodt életem lett anyuval.

22/L

2010. ápr. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

Nekem 14 éve annyira jól együtt vannak: Mindketten szeretik egymást nagyon, és senkiért nem hagynák ott a másikat!:)

Néha persze vannak nagy viták, dehát mindenhol van:)

2010. ápr. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

ma 12:37 Én is azért tettem fel a kérdést, mert alapból viszolygok a házasságtól, mivel látom a szüleim házasságát. De gondoltam, hátha másoknál nem így van.

De mindeddig 2 olyan válasz van, ahol a szülők még szeretik egymást.

2010. ápr. 6. 12:43
 17/33 anonim ***** válasza:

Nekem 5 éve halt meg anyum, de együtt öregedtek volna meg (nem voltak házasok). Nem szerelem miatt, hanem a megszokás, már réges-rég másokkal hetyegtek, de nem azok a típusok voltak, akiket ez érdekelte volna.

Én nem fogok ilyen lenni, teszek ellene, számomra fontos az egymás szeretete és tisztelése.

20/L

2010. ápr. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Ezekre a válaszokra most te hiába alapozol! Szerelemből szeretet lesz.És nem biztos h te is pont oan rosszul fogod eltalálni. Ezért kell alkalmazkodni és engedni, nem szabad midnen apróságon fenn akadni!És kommunikáció, kommunikáció...... Úgysem lesz elég egy-két év ahhoz h teljesen megismerd a társadot.Ezért is szokták mondnai h egy élet is kevés h megismerd a máasikat.
2010. ápr. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
90%

ma 12:27 vagyok

Tudom,hogy szerencsés vagyok,és semmi pénzért nem cserélném le a szüleimet..Tényleg jó látni,hogy imádják egymást.Egyszer megkérdeztem apámat,hogy lehet,hogy még mindig ennyire odavan anyuért,hiszen nem olyan mint 20 évesen.Ápolt,tiszta nő,de el van hízva(85 kg)Apám erre azt mondta,hogy ő még mindig bomba jó nőnek tartja,és neki bejön az is,hogy anyun van mit fogni:) Esténként avval szórakoznak,hogy apu kergeti mert meg akarja fogdosni,és anyám sikongatva menekül..persze csak kevés ideig:):) Anyut is megkérdeztem hiszen apu is az évek alatt el kezdett pocakot ereszteni,és kopaszodik.

Anyu szerint ettől még tökéletesebb lett apu,és szerinte fontos,hogy mindig elfogadjuk,meghallgatjuk a másikat..Ők mindig adtak egymásnak egy kis magánéletet.Pl: nem nézik meg soha egymás telefonüzeneteit,leveleit(ha akarja úgyis megmutatja)Mind a ketten elfogadják,hogy néha hétvégén pár órát külön töltenek..Ilyenkor anyu olvas,tévét néz,apu meg a szobájában zenét hallgat,netezik..

Nem fogjátok elhinni,de ennyi év után is ha apu hazatelefonál,hogy készüljünk mert este elvisz minket egy étterembe vagy bárhová anyu mint egy fiatal csitri akinek be sózták a fenekét készülődik..100 ruhát vesz fel(és mindegyiknél megkérdezi,hogy "jól áll?de tényleg?" legalább 5-ször csinálja meg a haját,hogy apu oda legyen érte:)

A legjobb haverom szerint ritka az ilyen,és szíve szerint velünk lakna mint második gyerek,mert az ő szülei marják egymást,és az állandó vita miatt mindig nálunk van..

Tényleg jó velük lenni....

2010. ápr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

A szüleimnél fellángolásból rossz házasság, apám ígéreteiből nőket lenéző stílus, anyu lelkesedéséből egy idegileg összeroppant asszony lett.

Nem mindig alakul át a szerelem szeretetté, max. kiegészítője lesz a szerelemnek valami más, de az igazi szerelem megmarad, ami nem igazi, az meg szeretetté se alakul át, csak megszokássá.

Én tudatosan teszek azért, hogy az én életem ne úgy sikerüljön, valamiért ugyanolyan dolgok értek, amik anyut, de valahogy másképp oldottam meg. Még egy nagy próba biztos van, de meg akarom állni a helyem, és nem akarom elszúrni úgy, ahogy anyu elszúrta. Tudom, milyen gyerekként, nem akarom ezt továbbadni.

2010. ápr. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!