Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el szüleimnek?...

Hogyan mondjam el szüleimnek? :' (

Figyelt kérdés
Fél éve járok egy pasival.És mikor már összejöttünk akkor tudtam h ő beteg ,vagyis rákos:'(.De szüleimnek nem mertem elmondani és máig se tudják.:( Az lenne a kérdésem h elmondjam-e egyáltalán vagy csak akkor mikor végszükséges?:( Ha elmondjam akkor hogyan:( Lécci segítsetek!!És kérlek értelmes válaszokat.Előre köszönöm 15/L
2010. ápr. 5. 20:56
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
de ez kegyes hazugság volt mert attól féltél ha megtudnák akkor eleve nem mennének bele a kapcsolatba csak hogy itt nem a szülő dönt hanem te mert ez rólad meg a fiúról szol tovább hazudni meg nem érdemes egyszer úgyis kitudódna és sokkal jobban jársz ha tőled tudják meg minthogy valaki más mondaná mert akkor csalódnának benned a szüleid..
2010. ápr. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 A kérdező kommentje:
nem nagy esély van h mástól megtudják:( és igy is nagyon nagyot csalódnak bennem:( köszönöm a válaszod!
2010. ápr. 5. 22:31
 43/58 anonim ***** válasza:

én csak segíteni akarok..

nem akarom hogy szenvedj..:]

2010. ápr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 A kérdező kommentje:
tudom és nagyon szépen köszönöm!
2010. ápr. 5. 22:34
 45/58 anonim ***** válasza:
csak szólj ha segíteni kell..:D
2010. ápr. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
Írj privátot. nagyon szivesen segítek.
2010. ápr. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:

Jól értem, hogy azt sem tudják, hogy jársz vele? Így tényleg nehéz ügy.

Szerintem állítsd be úgy nekik, hogy segítséget kérsz tőlük, mert csak rájuk számíthatsz, mert ők a szüleid.

2010. ápr. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
Nekem itt valami nagyon buzlik...mondjuk lehet, hogy en vok a paranoias.De megis hany eves ez a pasi?Gegerak kb 45 eves kor utan szokott jelentkezni.Nekem ez az egesz furcsa.Es mikor tudtad meg?
2010. ápr. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
Elozo vok.Amugy nem ertem, hogy mi a gond igazabol?Ha a szuleid megtudjak, hogy a baratod rakos, nem hiszem, hogy kiakadnanak-marmint nem hiszem, hogy ki lennenek akadva, hogy egy masik ember mellett allsz a szenvedeseiben.Sot buszkek lennenek rad.De az igaz, hogy sztem folosleges ebben a korban ilyen terhet magadra venni.Amugy nekem mar ez is rohejes, hogy egy 15 eves szerelmes....-)Az ilyen 15 eves kori szerelmek kb ket hetig tartanak.Ha megnezed, az osszes valaszolo, aki hasonlo cipoben jart, mind 30-on tul van.Aaa, valami nagyon nem stimmel itt!
2010. ápr. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
elozo vok meg mindig.Elolvastam megegyszer az osszes kommentet, nem lattam az elobb, h meg csak 19.Szerintem eleve el kellett volna mondani ezt az egeszet, tuti nem tiltottak volna el tole.Es most se lenne gaz, jo, biztos nem ugralnanak oromukben, de nem hiszem, h ne engednek, h talalkozz vele.Ha igaz a sztori, az en velemenyem, h mondd el nekik, es nem lesz gaz.De tovabbra is fenntartom az allaspontomat, miszerint itt vmi buzlik...
2010. ápr. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!