Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el szüleimnek?...

Hogyan mondjam el szüleimnek? :' (

Figyelt kérdés
Fél éve járok egy pasival.És mikor már összejöttünk akkor tudtam h ő beteg ,vagyis rákos:'(.De szüleimnek nem mertem elmondani és máig se tudják.:( Az lenne a kérdésem h elmondjam-e egyáltalán vagy csak akkor mikor végszükséges?:( Ha elmondjam akkor hogyan:( Lécci segítsetek!!És kérlek értelmes válaszokat.Előre köszönöm 15/L
2010. ápr. 5. 20:56
1 2 3 4 5 6
 31/58 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!! De senki sem irt arról ha elmondom akkor hogy kezdjem mit mondjak?:(
2010. ápr. 5. 21:44
 32/58 anonim ***** válasza:
Mond azt: Anya Apa, a barátom meg fog halni. Tudom hogy szörnyen hangzik, de hidd el nem fognak neked ugrani. Nagyon sajnálom a párod.
2010. ápr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
100%

először is ülj le a szüleiddel beszélni hogy mit gondolnak a fiúról szeretik -e mellette állnának ha bármilyen gondja lenne a válaszból úgyis rájössz igen vagy nem..

de bármire is esik a válasz utána el kell mondanod hogy figyi anya el kéne mondanom hogy az a fiú akit szeretek beteg más szóval rákos támogatok-e hogy mellette legyek és hogy ö is maradjon mellettem..

de azt is le kéne szögezned hogy ha nemre esne a válasz hogy te akkor is mellette akarsz lenni és mellette is leszel..így kéne kezdeni..

2010. ápr. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
21:51 ott a pont. jó gyerek vagy
2010. ápr. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!!:( de nagyon félek elmondani és félek attól is nagyon h nemet mondanak:( de akkor meg...:'(
2010. ápr. 5. 21:53
 36/58 anonim ***** válasza:
köszi 21:53..:]
2010. ápr. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
ha nemet is mondanak akkor is küzdj az igazadért ez a te életed a te párod..
2010. ápr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 A kérdező kommentje:
és szerinted hallgatnak rám??:'( csak 15 vagyok:(
2010. ápr. 5. 22:14
 39/58 anonim ***** válasza:

az nem a kortól függ hinniük kell neked mivel a gyerekük vagy..

és tom hogy ez téged is megvisel amin átmegy a fiú ezért lenne jobb minél előbb tisztázni a szüleiddel ezt az ügyet..

és te is jobban éreznéd magad egy picit ha kiderülne hogy a szüleid melletted állnak..

2010. ápr. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 A kérdező kommentje:
de nagyon félek:'( képesek h azt mondják h soha többé nem láthatom:'(:'( és akkor?:'( egyáltalán nem tudom mi lenne a reakció?:'( és az h fél évig csak hazudtam:'( nagyon mérgesek lennének:( a fiú felajánlotta h majd kézenfogva elmondjuk és nem lesz semmi baj:'(...de én hazudtam és szüleim nekem kell eléjük állnom!! köszönöm a válaszokat
2010. ápr. 5. 22:22
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!