Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el szüleimnek?...

Hogyan mondjam el szüleimnek? :' (

Figyelt kérdés
Fél éve járok egy pasival.És mikor már összejöttünk akkor tudtam h ő beteg ,vagyis rákos:'(.De szüleimnek nem mertem elmondani és máig se tudják.:( Az lenne a kérdésem h elmondjam-e egyáltalán vagy csak akkor mikor végszükséges?:( Ha elmondjam akkor hogyan:( Lécci segítsetek!!És kérlek értelmes válaszokat.Előre köszönöm 15/L
2010. ápr. 5. 20:56
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
48%

a szeretet legyőz mindent és ezzel kapcsolatban nem hazudok..

ehhhxD..a Földön vok E.T..-.-"

2010. ápr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
100%
Láttál már igazán beteg, rákos, esetlge haldokló embert? Egy felnőtt nő is rámehet arra, hogy a párja beteg, nemhogy egy gyereklány, aki nem lát túl a ködön és majd akkor koppan, amikor esetleg fogni kell a fiú fejét, amikor végighányja a kemót vagy felkelni sem bír, nemhogy andalogni meg romantikázni... Gondolkodj előbb inkább!
2010. ápr. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
100%
Jaj kislány. Ez nagy szívás. Szólj a szüleidnek, mert szükséged van/lesz rájuk. Egyedül ezt nem tudod végigcsinálni sajnos. Kérj segítséget a szüleidtől. Hidd el ha látják a szüleid, hogy szereted, akkor nem örjöngenek majd. Fontosabb nekik a te boldogságod, mint az hogy lecsas.szenek. Tarts ki és sok sikert. Egyébként meg sz.rd le ha mások szemetek.
2010. ápr. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim válasza:
100%
Szerintem mondd el. Ha nem mondod és netán nem lehet már meggyóyítani, akkor bánni fogod (nagyon). Szóval inkább mondd el.
2010. ápr. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
100%
Feltétlen mond el a szüleidnek, hiszen nagyon fiatal vagy ilyen megrázkodtatáshoz. Fogalmad nincs mivel jár! Bár ne legyen igazam.
2010. ápr. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
100%

Lepontozhattok az őszinteségemért (már meg is tettétek látom...), de felelőtlenül látatlanban azt mondani, hogy ne aggódj meggyógyul a legnagyobb áltatás. A gégerák nem az a fajta, amiből meg szoktak gyógyulni. Akit a legjobban szerettem, annak 3-4 évet mondtak és 5 hónap lett belőle, szóval én nemcsak felelőtlenül bíztatlak a semmire, hanem tudom, hogy mitől óvlak. Igen, a szeretet sokminent legyőz, de a legritkább esetben 15 éveseknél...

Na, lehet nyomni a lepontozást, ha csak ez telik tőletek, de akkor is őszinte leszek.

2010. ápr. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 A kérdező kommentje:
a szüleimnek jó néhányszor hazudtam már:( és azt mondták h jó ezeket most elnézik de ha mégegyszer hazudok akkor nem épp igy fogják felfogni és kezelni a dolgokat:( nagyon szépen köszönöm az összes választ!!
2010. ápr. 5. 21:10
 18/58 anonim ***** válasza:
21:07 vagyok. az én papám is gégerákban halt meg nemrég. Akkor azt mondták, hogy ha kioperálják és nem kiterjedt akkor megmenthető. Hogy áll a helyzetetek? Hogy étkezik?
2010. ápr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
21:07 vagyok. Légyszives írj privátban. Segíteni szeretnék.
2010. ápr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
76%

21:07

egy kapcsolat nem azon alapul hogy mit kell majd csinálni a fiúval..ha valaki nagyon szeret valakit az meg is teszi érte..

és egy 15 éves lány is fel tudja fogni mi az a betegség

és akkor mi van ha hányni fog??..sajna ez hozzá tartozik a betegséghez..

de azért gondolj bele ha neked lenne valakid aki nagyon beteg lenne és olyanokat mondanának neked hogy hagyd ott a fenébe minek neked egy beteg ember??..de te igazán szeretnéd akkor mi mondanál neki mert ha ezért ott hagynál akkor szánalmas lennél és bebizonyítanád neki hogy nem szeretted soha csak tárgy volt ő neked..

de ez a lány igenis megérdemli hogy a fiú mellet maradjon és ha nagyon szereti akko rendbe fog jönni..

ha valaki beszól a lánynak először mindenki nézzen magára hogy ö mit csinálna ilyen esetbe..

2010. ápr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!