Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el szüleimnek?...

Hogyan mondjam el szüleimnek? :' (

Figyelt kérdés
Fél éve járok egy pasival.És mikor már összejöttünk akkor tudtam h ő beteg ,vagyis rákos:'(.De szüleimnek nem mertem elmondani és máig se tudják.:( Az lenne a kérdésem h elmondjam-e egyáltalán vagy csak akkor mikor végszükséges?:( Ha elmondjam akkor hogyan:( Lécci segítsetek!!És kérlek értelmes válaszokat.Előre köszönöm 15/L
2010. ápr. 5. 20:56
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
77%
És ez a a pasi hány éves?
2010. ápr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 A kérdező kommentje:
19
2010. ápr. 5. 21:01
 3/58 anonim ***** válasza:
5%
15 évesen van barátod? Miért kell elébe menned a dolgoknak??? Ajánld a barátodnak, hogy olvassa a Bibliát!!!
2010. ápr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
71%
Először gondold végig, hogy te végig tudod-e vele csinálni, ha már nagyon beteg lesz? Esetleg ha haldoklik? Lépj túl a rózsaszín ködön és ezt tényleg gondold végig és azt is, hogy utána képes leszel-e életedben másik kapcsolatra. A stílusod alapján nem vagy többb 16-17-nél, szóval nagyon gondold meg, hogy elég erős vagy-e ehhez. És ha igen, akkor gondolkodj csak azon, hogy elmondod a szüleidnek.
2010. ápr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
77%
Milyen rákja van?
2010. ápr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
52%
Bocs, most láttam, hogy 15 éves vagy. Nagyon gyerek vagy te még ehhez. Milyen stádiumban van a betegsége? Mi lesz, ha beijedsz, hogy te nem akarod ezt és akkor hagyod el, amikor nagy a baj?
2010. ápr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
90%

el kell mondanod miden félképpen:D

ha elfogadták hogy van valakid és befogadták a családba..és ha elmondod hogy beteg akkor te is és ő is jobban fog járni..:]

a szüleid támogatni fognak téged és ezért nem fognak elítélni mert beteg emberrel vagy..

rendbe fog jönni a fiú és nem lesz baj..:]

2010. ápr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
52%
Jaj te...szállj már le a földre!!!
2010. ápr. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
53%

21:01

ilyet ne mondj..

nem haldoklik a fiú ahogy mondtam rendbe fog jönni..:]

2010. ápr. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 A kérdező kommentje:
gégerák:( jó de nagyon szeret ez a pasi és én is szeretem:( ha elhagynám annyit érnék el vele h padlóra küldeném ami nem éppen a legjobb ötlet:( a doki azt mondta h kb 4 év de reménykedem h nem igy lesz:'(
2010. ápr. 5. 21:06
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!