Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el szüleimnek?...

Hogyan mondjam el szüleimnek? :' (

Figyelt kérdés
Fél éve járok egy pasival.És mikor már összejöttünk akkor tudtam h ő beteg ,vagyis rákos:'(.De szüleimnek nem mertem elmondani és máig se tudják.:( Az lenne a kérdésem h elmondjam-e egyáltalán vagy csak akkor mikor végszükséges?:( Ha elmondjam akkor hogyan:( Lécci segítsetek!!És kérlek értelmes válaszokat.Előre köszönöm 15/L
2010. ápr. 5. 20:56
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mond el a szüleidnek.. Azt is, hogy szeretitek egymást.

A barátodat semmiképp ne hagyd el! Maradj mellette.. De nagyon nehéz lesz... :(

Nekem a Szerelmem drogozott... Mikor megismertük egymást, már akkor. Miattam leállt, több hónapig tiszta volt, majd újra heroinozni kezdett.. Meghalt.. :'( Ő volt az, akit igazán szerettem, bármit megtettem volna érte... :'(

De remélem te túl fogod tenni magad rajta!

Nekem sajnos még nem sikerült..


17/L

2010. ápr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 A kérdező kommentje:

még tud rendesen enni,meg még minden rendben van nagyrészt

csak nagyon félek h mi lesz később:(

2010. ápr. 5. 21:14
 23/58 anonim ***** válasza:
100%

akkor elnézést nem tudtam hogy meghalt a papád..

nem akartalak megbántani.

de én akkor is azt mondom hogy légy mellette segítsd mindenbe amibe tudod..mert nagy szüksége lesz rád ezekben az években..

2010. ápr. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
Igen, tudom, hogy hozzátartozik a betegséghez, végigcsináltam.... De nem 15 éves voltam, hanem 30 és a 4 évnek tervezettből 5 hónap lett. De egy 15 éves, ha fel is fogja az első-második nehézség után kétségbeesik, rájön, hogy ő még élni akar és akkor fogja otthagyni azt akit addig annnnyiiiira szeretett...
2010. ápr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
21:12-nek szólt az előzőm, szóval nem kell kioktatni, tapasztalatból írtam, hogy a kislány lépjen túl a maga kis tiniszerelmes rózsaszín ködjén és gondolkodjon, mert én már elvesztettem a számomra legfontosabbat fiatalon és 30 évesen végigcsináltam vele, de soha nem elszek másba szerelmes, újra férjhez sem fogok menni, de ez nem egy 15 évesnek való.
2010. ápr. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 A kérdező kommentje:
Szeretm nagyon...és sajnos a családi körülmenyi se olynaok h tudna számitani vkire...és ha elhagyom akkor kb úgy jön le h csak sajnálatból voltam vele...és utánna felejtsem el??? ..úgy is a nap 24 órájában az járna a fejembe h csak rontottam a dolgokon:(
2010. ápr. 5. 21:23
 27/58 anonim válasza:
szerintem egy ilyen kérdésnek itt nincs helye.ne idegen emberektől kérj tanácsot.a hozzád közelálló emberekre támaszkodj,(igen,mond el a szüleidnek).
2010. ápr. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 A kérdező kommentje:

tudom 15 éves fejjel igy nem lehet normálisan megitélni a dolgokat...:( de nem hagyhatom h még rosszabb legyen neki:(

köszönöm az összes választ!!

2010. ápr. 5. 21:25
 29/58 anonim ***** válasza:
100%

kérdező én mindig azt mondom hogy légy mellette mert szüksége van rád..:]

és ha otthagynád akkor nem csak testileg hanem lelkileg is összeroppanna..

nekem az egyik mamám halt meg agyvérzésben tom hogy ez nem rák de az is egy nagyon komoly betegség..

amikor agyvérzést kaput még túlélte de lebénult a bal fele igy mozogni nem tudott..

és másnapra rá kapott még egy agyvérzés és így elvitte álmába..

mielőtt meghalt volna azt mondta hogy látni akart volna minket csak hogy apukám nem szolt nekünk hogy kórházban

csak azután szolt mikor meghalt.

így tudom milyen hogy ha valaki haldoklik..

sok sebészeti filmet is néztem archium felvételeket úgy hogy tudom milyen szenvedés az embernek ha nincs mellette az aki szereti..

2010. ápr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
21:12 köszönöm, hogy kultúráltan mondtad el az álláspontod. Nem lennék ilyen okos ha nem a nagypapám halt volna meg gégerákban. Nagyon szerettem és láttam, ahogy leépül. Kérte többször, hogy menjünk és ne rá gondoljunk hisz ő már öreg és ott a mama is. Otthon halt meg. Mind ott voltunk. nagy segítség volt a család mindenkinek és jól tudom, hogy miről beszélek. Nem kérhetjük tőle, hogy szakadjon el tőle ha nem akar. Inkább támogatni kell és mellette állni. Persze ez nam a mi feladatunk, hanem a szüleié. Én csak a véleményem és a tanácsom adtam. Kérlek ezt fogadd el. Köszönöm.
2010. ápr. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!