Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan regálnátok rá?

Hogyan regálnátok rá?

Figyelt kérdés
ha a párod mostnába egy lány( aki régen járni akart a pároddal)udvarára néz állandóan befele, ha elmegyünk a ház mellett ahol lakik.
2010. ápr. 5. 11:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Van olyan is, hogy csak ösztönből, de nincs jelentősége. Velem is megtörtént már, hogy akaratlanul arra néztem, amire nem is voltam igazán kíváncsi.
2010. ápr. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Bezzeg, ha holnaptól nem nézne be, akkor jönne a következő kérdés, hogy biztos van közöttük mostmár valami, mert nem nézett be arra az udvarra. Bolhából elefánt. Sose legyen nagyobb gondod.Szerintem én nem is tudnék erre mit reagálni, mert valószínű észre sem venném.
2010. ápr. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is túlkombinálod a dolgokat.Én is benézek olyan házak udvarára,miről eszembe jut valami/valaki,akár öntudatlanul is,vagy csak úgy,ösztönös reakcióként,minden hátsó szándék nélkül.Első voltam,s egyébkét nem értem a lepontozást.Nem kéne feleslegesen agyalni ilyen apró dolgokon!Ezzel a saját életedet,és kapcsolatodat mérgezed meg.
2010. ápr. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
19:08.Én mindenkit felpontoztam,valaki itt mindig szórakozik a pontozással.
2010. ápr. 5. 19:13
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!