Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan regálnátok rá?

Hogyan regálnátok rá?

Figyelt kérdés
ha a párod mostnába egy lány( aki régen járni akart a pároddal)udvarára néz állandóan befele, ha elmegyünk a ház mellett ahol lakik.
2010. ápr. 5. 11:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Arra gondolnék,hogy az a ház a múltra emlékezteti,és csendben tudomásul venném,mert ez egy természetes emberi reakció ilyen esetben.
2010. ápr. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Ha veled van, akkor biztos nem szeretne elmenni tőled, ha szeret. Fordított esetben te is visszagondolnál a régi "szép" időkre. Ha zavar, akkor tessék komunikálni. (mostnaában minden emberi kapcsolatnak ez vet véget, hogy a problémákat nem tudják megbeszélni) Lehet, hogy a végén egy jót nevettek majd rajta. De nem minden esetben kell parázni, ha véletlen más felé is fordul.
2010. ápr. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
En megkérdezném tõle,hogy csak nem sajnàlja a multat.Ugyanis,ha mindig az udavaràra néz,elõfordulhat,hogy a tudatalattijàban van valami sajnàlat.
2010. ápr. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Állítólag nem volt köztük semmi,nem jártak.De mit kell állandóan befelé leskelődni,ha arra járunk?
2010. ápr. 5. 11:56
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Ja, így más a helyzet. Második vagyok. Akkor tessék leülni vele, és megbeszélni. Tudom, nem egyszerű. De ez a legegyenesebb megoldás. Remélem semmi komoly nem lesz.
2010. ápr. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs jelentősége. A csaj akart járni, a párod nem.

Nézegetni meg nem tilos.

2010. ápr. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%

Hát nekem is megfordulna a fejemben miért nézeget befele.

Nap mint nap én is elmegyek olyan ház elött ahol esetleg a volt párom lakik és nem nézek be, mert már nem érdekel mi van odabent.

Én magamból indulok ki, persze lehet hogy te párod valóan nem azért néz be mert visszavágyik vagy ilyesmi, de nekem is szöget ütne a fejembe, hogy nem arra gondol, mi lett volna ha.....

2010. ápr. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem ez valahol természetes. Amíg csak benéz, addig semmi gond nincs. Én is a mai napig ránézek olyan házakra, amihez az életem valamely szakaszában közöm volt, mégsem kísért a múlt és nem érdekel már.
2010. ápr. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én azt gondolnám, hogy azért néz be, hogy lássa a másik lányt. Vagy azért, mert annyira hiú a párod, hogy azt akarja, hogy a lány lássa Őt.
2010. ápr. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért, más ház udvarára nem szokott benézni?


Én is benéznék, mivel ismerem azokat akik ott laknak, és a ti udvarotokra is sok pasi benéz, de nem azért, mert mindegyik szerelmes beléd. :)

2010. ápr. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!