Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket hagynátok jobban?...

Melyiket hagynátok jobban? Hogy a gyereketek cigányhoz vagy négerhez menjen?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 20:10
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
68%

Abba kellene mindannyiótoknak belegondolni, hogy a házassággal új életek születhetnek. Egy félcigány gyermeken is látszik általában a származása, pláne egy félig négeren. A mai magyar társadalomban, ahol tudvalevőleg nem szeretik az idegeneket, szerintetek milyen jövő vár egy félvér gyermekre? Egyik kultúra sem fogja befogadni, mert cigánynak nem lesz eléggé az, jó esetben még másként is szocializálódik, magyarnak meg nem lesz magyar. A négerrel is hasonló a helyzet. Fehérnek túl színes, feketének túl fehér. És nehogy azt mondjátok, hogy a négereket ez nem zavarja, mert nem hiszem el, hogy pl egy afrikai családban elfogadott lenne a halványabb bőrszín az ottani kulturális közegből, a szokásokból adódóan. Egyetlen népcsoport sem kellene, hogy örüljön gyermeke "elvesztésének", ami egy vegyesházassággal óhatatlanul bekövetkezik. Mert azok az unokák elvesznek a jövő számára.


(gondoljatok csak Bar Rafaelire, aki Dicaprio menyasszonya és a zsidó vallási közösség felszólította eljegyzése felbontására azzal a szöveggel, hogy a nagyszülei nem azért nemzették a szüleit, hogy ő elvesszen a zsidóság számára. - Nem azt mondom, hogy ők rasszisták, de van benne igazság. Ez a _normális_. Hogy manapság nem, ez a liberalizmus hibája, de évezredeken át ez volt a mértékadó, ezért is léteznek a mai országok és nemzetek. Miért kell egy évezredeken át bevált gyakorlatot felrúgni?)


És akkor még szó sem volt arról, hogy mit érezhet egy kisgyerek más színnel egy óvodában, iskolában? A kisgyermekek a legszókimondóbbak, legkegyetlenebbek. Szerintetek, ha már a vörös hajért is csúfolódnak, mit tehetnek egy más bőrszínűvel? Pokollá tehetik az életét. Ezt senki nem akarhatja az unokájának szerintem.


ÉS akkor még nem szóltam egy szót sem a gyermekrablásokról, amit nem csak a színes bőrűek követnek el, arabok, négerek (Lányom nélkül soha c. könyv, film), hanem az európaiak egy része is, pl a balkáni országok lakói. Szinte hetente lehet ilyen híreket hallani. Fennáll ennek is a veszélye! S ez mind a kulturális különbségekből fakad, mert ott ez bevett szokás. Már nem elég nekem ez az asszony, szerzek másikat, a gyermek meg marad, mert mégis az én vérem, asszony mehet Isten hírével...


Én mindenesetre nem kockáztatnék.

2010. ápr. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
Néger!!!
2010. jún. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
Egyértelműen és nem is indoklom, hogy miért: NÉGER!
2010. aug. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
Négerhez, ha nekem jó neki is jó lessz :)
2010. aug. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!