Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves szülők, nektek mi a...

Kedves szülők, nektek mi a véleményetek a gyereketek párjáról?

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
erre én is kíváncsi vagyok.. :D meg hogy mit szóltak mikor hazaállítottak vele..:D
2011. szept. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Apukám biztos nem jár ide válaszolni, de érdekes a történet az ő szemszögéből. Én voltam apu pici kislánya, akit mindentől és mindenkitől óvott. Azt az arckifejezést le sem tudom írni, mikor meglátta a későbbi vejét (nem vagyunk már annyira fiatalok, én 28, ő 32). Azért írtam a korunkat, mert 8-10 éve még nem volt minden kis hülye tele piercinggel és tetoválással, mint most. Az én drágám viszont igen. Még őelőtte hallgattam is eleget otthon, hogy ez milyen borzasztó és ezek micsoda szar emberek. A nagy ellenérzések egészen addig tartottak, amíg sor nem került néhány hosszabb beszélgetésre, majd amikor apukám látta, ahogy a párom a pici babánkat pelenkázza, babusgatja, már sok másról is alakult a véleménye. Nem tudom ilyesmi válaszokra számítasz-e. Azért az is hozzátartozik, hogy drogos, semmirekellő, bűnöző alakkal sose kezdtem volna, azért jogos lett volna az ellenkezés.
2011. szept. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegyik olyan akit én is választottam volna, de nem nekem kellv ele élnem,hanem a gyerekeimnek. Tiszteletben tartom, hiszem a gyerekem választottja
2011. szept. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom,hogy hogy ha a kiválasztott erkölcsileg rendben van,akkor el kell fogadni és tiszteletben tartani!
2011. szept. 2. 18:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!