Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket hagynátok jobban?...

Melyiket hagynátok jobban? Hogy a gyereketek cigányhoz vagy négerhez menjen?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 20:10
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
61%

Kedves 16 éves Kislány!

Majd, ha lesz annyi élettapasztalatod belátod a dolgokat. Az én szüleim is mindig azt mondták, hogy csak cigányhoz ne! És milyen igazuk van/volt. Amúgy a négerek sem különbek. Akiket ismerek normális cigányokat (nem sok) azok ki nem állhatják a fajtájukat.

2010. ápr. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
45%
21:11 igaz
2010. ápr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
45%

Kedves kislány!Nem kell idézőjel,még az vagy.


Mitől is vagyok agreszív?Mert más a véleményem,vagy hogy igazam van?

Kár volt mégegyszer beregisztrálni,hogy megerősítsd önmagadat,mert bizony többet tudok nálad.Nem azért,mert anyuka vagyok,hanem mert kétszer többet éltem,láttam,tapasztaltam,mint te.Persze,ha bebizonyítod hogy nem így van,akkor elhiszem.

2010. ápr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
48%

20:36ot nem kellett vna lepontozni, ő volt itt a legokosabb mégis.

Az én gyerekemnek biztos, h nem fordulna meg a fejében egik lehetőség sem, mert egészséges embert nevelnék belőle.

2010. ápr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim válasza:
42%
Már bocsi de a négerek a legrosszabbak azok még ki is nyírnak csak mert fehérebb vagy mint ő sok cikk van erről pl kuruc.infon de a cigány se különb szóval egyik sem
2010. ápr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
100%

Miért is jobb szerintetek egy néger? mert nem látjátok,hogy milyenek,nem hallani a kultúrájukról...nem azt akarom ezzel mondani,hogy jobbak, csak úgy felvetettem...


Másik meg: nem vagyok cigánypárti...sőőőt,de rasszista sem. Igenis vannak jó emberek közöttük,akik nem tehetnek arról,hogy más bőrszínnel születtek. Ismerek ilyet,a környékünkön lakik egy cigány származású férfi a feleségével és két gyerekükkel, rendes,tiszta,dolgos család.


a kérdésre válaszolva: én nem azt nézném,hogy milyen a gyermekem párjának a bőrszíne, hanem hogy milyen ember,milyen a családja,mennyire szeretik egymást stb.


sajnos a fehér bőr sem jelent feltétlen jó embert, annyi,de annyi fehér embert ismerek,aki koszos, lusta,alkoholista, veri a feleségét stb.stb. Inkább legyen a gyerekemnek jóravaló,de más borszínű a párja,mint fehér,de rossz ember!

2010. ápr. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
100%
A rendes és becsületes,és amia legfontosabb a gyerekem boldog mellette akkor tök mindegy. nincsenek előítéleteim,elöbb megismerem az EMBERT és uttána alkotok véleményt
2010. ápr. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
100%
Ha tisztességes ember, aki rendesen dolgozik, akkor nem érdekel a származása. Engem, aki nem vagyok kisebbség, ugyancsak nem kisebbség magyar sodort a tönk szélére... Tisztességes ember legyen, akkor nem érdekel, hova született (amit tudtommal senki nem választhat meg, legalábbis nem bizonyított az elmélet...).
2010. ápr. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
60%
Inkabb egyikhez se, de ha mar nagyon muszaj valasztani, akkor negerhez
2010. ápr. 2. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
80%
hogy feketéhez, de lehetőleg ne Nigériában, vagy valami szegény helyen, hanem pl Franciaországban, ott is sok fekete él, vagy Amerikában.
2010. ápr. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!