Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket hagynátok jobban?...

Melyiket hagynátok jobban? Hogy a gyereketek cigányhoz vagy négerhez menjen?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 20:10
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
38%
20:51 Anyád nem szégyell?! Dehát majd tanulsz a saját károdból ...
2010. ápr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
79%
Négerhez.
2010. ápr. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
37%

Kedves 16 éves kislány.Majd akkor ha lesz gyermeked, jó?

Ennyi idősen még én is piszok nagy liberális voltam....

2010. ápr. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim válasza:
87%
hihi!!Képzeld nem szégyel!Miért is kéne??Azért mert leírtam a véleményem??hmm??Az a durva h a mai világban milyen primitív, bunkó emberek vannak!!!Nekem is nagyon sok bajos cigánnyal volt dolgom de tényleg nem kéne általánosítani!!!!!Mert ez elég durva h vki ilyet ír h nem emberhez méltó....Hát mit képzel az ilyen magáról???Én nem ítélem el őket..Mert sok olyan cigány embert ismerek akik rendesen dolgoznak stb. stb...És kedves kérdező nem neked szántam a patkány szót...bocsii
2010. ápr. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
89%

mindegy csak jó családból származon,jó példa legyen elötte és eltudja a fízetéséböl tartani a családját,tanult,dolgos legyen.

a néger mesziröl jött azt mond amit akar aztán eltünik,gyerekkel v. gyereknélkül,vissza megy az országába...

2010. ápr. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim válasza:
79%
Úristen! Én komolyan kezdek aggódni, az emberekért! Normálisan válaszolok, erre egyből egy dühös, agresszív anyuka nekem esik! Mi lesz még itt? Lefejeztetnek, mert normális vagyok? Szép estét mindenkinek! Üdv:"16 éves kislány"
2010. ápr. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim válasza:
54%
Hát persze miért mit vártál!!Megszólalt a híres NAGY idős anyuka aki mindent tud és mindent lát!!!:))))És a kicsi kislányok meg semmit nem tudhatnak:)))Szupi mint általában
2010. ápr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
85%

Elmondanám neki,hogy nem tartom helyesnek,ha eltérő kultúrájú párt választ magának,mert az komoly konfliktusokat okozhat.De a döntés az övé,nem az enyém.

Vannak a cigányok között is rendese.Ők semmivel sem rosszabbak,mint a négerek.Sőt,ha valamelyik Afrikai országból valók,akkor akár katasztrófa is lehet a házasság,főleg a feleség részére.

2010. ápr. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
86%

úgy veszem észre hogy a cigányról sok a tapasztalat,de a négerröl nem sok mindent tudunk ,idegen és inkább azt választja sok válaszóló .

Minden ember lehet rossz és jó .

Én nem tudok dönteni .

2010. ápr. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
80%

Négerhez.

Spec nekem is tetszenek a néger pasik. Na, nem a koromfekete bantunégerek, hanem a világosabbak.

2010. ápr. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!