Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket hagynátok jobban?...

Melyiket hagynátok jobban? Hogy a gyereketek cigányhoz vagy négerhez menjen?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 20:10
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
51%
Hogy itt mennyi rasszista ember van... :S
2010. ápr. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
23%

ez nem rasszizmus, kedves nagyon liberális idióták!

ha mindenki négerrel meg cigánnyal állna össze, akkor eltűnne a fehér ember a világból.


mind a kettő más kultúra. rengeteg konfliktus forrása.


azt mondom, h egyikhez sem. szerencsére engem úgy neveltek, hogy még csak szóba se álljak ilyenekkel, nemhogy kapcsolatot létesítsek. ugyanígy fogom nevelni a én is gyerekemet. annyi normális fehér fiú és lány van. minek nekünk összeállni ilyen söpredékkel???

2010. ápr. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
82%
A négerek sokkal de sokkal hűtlenebbek, mint a cigányok. A cigányok odaadóak, hűségesek, viszont verekedősebbek a feleséggel, gyerekkel. Hát nem tudom melyik a jobb? :)
2010. ápr. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
53%
Ha nagyon muszáj lenne választani, akkor néger:S
2010. ápr. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy már a szüleim döntsék el h én kivel vagyok boldog!
2010. ápr. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim válasza:
45%
Söpredék....Pfffff ÉÉÉÉsssss mit csinálsz akkor ha mondjuk ennek a személynek a szülei feltéve az anyja cigány de az apja teljes magyar akkor vele sem állsz szóba mert folyik benne olyan vér????hmmm??vagy észre sem veszed h ő benne is van és lehet h jó barátod is!!!!na ilyenkor mit csinálnál???
2010. ápr. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
27%

kedves utolsó! én azért ennél jobban megválogatom a barátaimat. a közeli, igazán legjobb barátaimról 100%-ig tudom, h magyarok, mivel ismerem a családjukat, és a múltbéli tetteiket. ezért a barátaim.

olyannal, aki egy kicsit is gyanús, h van benne cigány vér, azzal szóba sem állok. ez van, jogom van hozzá, ha neked ez nem tetszik, akkor barátkozz nyugodtan cigánnyal, négerrel, és viseld a következményeit.

2010. ápr. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
33%
Nem ertem, hogy ezek az uber-libaralis emberek miert keptelenek elfogadni azoknak az embereknek a velemenyet, akik nem akarnak semmilyen kisebbseghez tartozoval baratkozni? Ilyenkor hol a fene nagy liberalis eszme??
2010. ápr. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim válasza:
88%
Szerintem normális, becsületes, intelligens emberhez menjen hozzá, aki nem drogos, nem alkoholista, tisztességes munkája van; soha nem bántaná, tiszteli és megbecsüli a lányomat, és kölcsönösen szeretik egymást. Ha ezek a tulajdonságok megvannak benne, akkor felőlem lehetne néger vagy cigány is. Persze más kérdés, ha megőrülne a gyerekem, és egy tipikus bmw-s, aranyfukszos, bűnöző, ostoba cigánnyal akarna összeházasodni. Azt valószínűleg megpróbálnám megakadályozni.
2010. ápr. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:
75%

Az attól függ. Cigányok között dolgozom, sokat ismerek, aki nagyon normális. Tiszta, ápolt, rendesen dolgozik, nem hűtlenkedik, nem veri a feleségét, és a gyerekeit szépen neveli. Olyat is ismerek, aki fehér sráchoz ment, vagy magyar lányt vett el, és bízvást állíthatom, van, amelyik kapcsolatban a magyar fél a hunyó.

Sztereotíp gondolkodásra csak annak van módja, aki keveset ismer a cigányok közül. Itt, ahol dolgozom, ez pont jól látszik, mert tiszta cigány falvak ezek, és cigányon kívül más ember erre nincs, vagyis itt a cigány az "ember", ha érthetően fogalmaztam. Az "emberből" pedig sokféle van, tekintet nélkül bőrszínre: ki ebben tehetséges, ki abban, ki így öltözik, ki úgy, ki hajlandó iskolába járni, ki nem, és ki akar dolgozni, ki lusta. Szerintem ez nem függ bőrszíntől. Itt legalábbis biztosan nem.


Én azt mondom, ha van munkája, (tizenkét év alatt elvégzett) nyolc általánosnál magasabb végzettsége, nem iszik és szerencsejátékozik (beleértve az automatákat is), nem büntetett előéletű, és nem uzsorából vagy a másik ember kizsákmányolásából szedte meg magát, naponta tisztálkodik, és normálisan kezli a körülötte előforduló embereket, akkor lehet akár cigány is, mert a négerekkel nincs személyes ismeretségem, bár Denzel Washington jól néz ki...:)

2010. ápr. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!