Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Én nem ezt akarom.

Mit tegyek? Én nem ezt akarom.

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok, az egyetem elvégzése óta folyamatosan dolgozom (kb. 2 éve). De úgy érzem, nem találom a helyem. A családom elvárja, hogy dolgozzak, számukra semmirekellő az, aki ezt nem teszi. Én viszont nagyon szeretnék nyelveket tanulni. De ez munka mellett nagyon nehéz és sokkal hosszabb ideig tartó folyamat. Ezért arra gondoltam, hogy kihagyok 1 évet, ezalatt elmegyek intenzív nyelvtanfolyamokra, megtanulok jobban angolul és még egy másik nyelvet, aztán újra munkába állok. A szüleim hallani se akarnak erről. Szerintük tanuljak munka mellett. Hogyan tudnám meggyőzni őket? Utána biztos, hogy találnék munkát, olyan a végzettségem. Van félretett pénzem is. Mit csinálnátok a helyemben?

2016. febr. 27. 10:01
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

szerintem a külföldi önkéntes munka a legjobb:)

tanulhatsz, dolgozhatsz, fantasztikus csapatban lehetsz, szélesedik a látóköröd és még az önéletrajzodban is jól mutat :) yesss! Mobilitás.

[link] [link]

[link]

2016. febr. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!