Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye jogos hogy nem akarom...

Ugye jogos hogy nem akarom hogy a párom nagybátyja csinálja a festést?

Figyelt kérdés

Párom külföldön dolgozik, a családja világ életében pénzéhes volt.

Nagybátyja elvégzett egy gyorstalpalót és festő lett, el hívtuk, úgy gondoltuk van 3 gyerek, szükségük van a pénzre akkor essen oda a pénz.

Elvállalta volna 50 ezer forintért anyag nélkül, soknak tűnt az összeg nekem is és az én családomnak!

Megbeszéltük elhívunk egy idegen festőt mérje fel, felmérte, közölte hogy mond egy árat anyaggal együtt, na és az is 50 ezer volt, Úgy gondolom ez a legjobb ajánlat, nem kell gondoskodnom hogy szaladgáljak megvenni dolgokat stb. Párom viszont nem örül hogy az idegennek szakembernek fizetünk.


2015. ápr. 17. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Én megmondanám a angycbácsinak, hogy anyaggal együtt, ha ö szerzi be, jó az 50, és vállalja-e annyiért.

Nem fizetnék többet neki a piaci árnál, csak azért, mert családtag.

2015. ápr. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én festő vagyok, és az a véleményem, hogy senki nem sértődhet meg azon, ha az olcsóbb árajánlatot fogadják el. Egyébként a gyorstalpaló festőkkel,mint kollegákkal nagyon rosszak a tapasztalataim. Azért az ár mellett a megbízhatóság is nagyon fontos.
2015. ápr. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igy is korrektek vagytok, hogy nem szivesseget kertek tole, hanem rendesen fizetnetek.

Ha viszont tul sokat ker, akkor hivj rendes szakit.

2015. ápr. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak egy felvetés:


Messze nem mindig a legolcsóbb ajánlatot tevő kerül a végén a legkevesebbe, és általában a minőség is arányos szokott lenni az árral.

2015. ápr. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem csak a párod pénzéhes, a nagybácsi is :D
2015. ápr. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!