Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rá merjem bízni egy olyan...

Rá merjem bízni egy olyan fodrászra az ombre festést aki még nem csinált ilyet?

Figyelt kérdés

Hali!

Tudom már egyből az jön le hogy inkább nem kéne, de nem rossz fodrász sőt meglehet vele beszélni rendesen hogy hogyan képzeltem el meg ilyesmi szóval megpróbáljam? Hogyan tudná elrontani? Mi lenne a legrosszabb amit ki tud belőle hozni? Mert nagyon szeretnék ombre hajat de nem tudom mennyire éri meg rábízni olyanra aki nem tapasztalt benne. Tanácsok?



2015. márc. 11. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne bízd rá, hiába lehet megbeszélni vele, ehhez azlrt tapasztalat kell.
2015. márc. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Haj az haj. Csak nem locsolja szét a peroxidot.


Nem lesz baj, ez nem tetkó :)

2015. márc. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ombrét csakis tapasztalt fodrásszal... ahogy egyéb különleges festést-vágást is. Mit lehet elrontani? Azt hogy nem tud átmenetet csinálni... ami igen gyakori. Mert ez nem egyszerű. Ha szép ombrét akarsz ahhoz kell sok pénz és egy mesterfodrász.
2015. márc. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem köszi a válaszokat.
2015. márc. 12. 07:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!