Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi festést bírna még el a...

Mennyi festést bírna még el a hajam?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Majdnem hátközépig ér a hajam, idén nyáron festettem be először sötét szőkés-barna hajamat világos szőkére, de már az is besárgult, meg kifakult, és nő le.. kíváncsi lennék 1-2 árnyalattal világosabb szőkére, de félek hogy nagyon tönkremehet, sokan mondják hogy pár festést elbír a haj, nem kell ennyire beparázni.. mit gondoltok? Egy doboz festék elég lenne átfesteni? Hisz ugye elég világos az alap..de azon is gondolkodtam, hogy fodrásszal visszafestetem szőkésbarnára.. ti mit tennétek?

19L


2014. szept. 30. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:
A világosítás nagyon károsítja a hajat. Maradj az eredeti színnél, vagy sötétebbet válassz, ha már mindenképpen festeni akarod. És egyébként oké, hogy 1-2 festést elbír a haj (bár én ezt is kétlem), de akkor mi lesz a lenövéssel? Ha elkezded olyan színnel festeni, ami eléggé elüt az alap hajszínedtől, akkor 2 havonta festheted a lenövés miatt...
2014. szept. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Sok ember jár platinaszőke hajjal évek óta, nekik is van hajuk. Nyilván egy szőkítés szakembert igényel, és nem tanácsos otthon csinálni, mint egy szimpla hajfestést.


Én azt mondom, ha kíváncsi vagy, próbáld ki, különben mindig vissza fogsz lyukadni ehhez a témához. Én két évig fontolgattam a vörösséget, féltem a festéstől meg attól, hogy nem fog jól állni, de végül is rávettem magam, és előnyömre változott a külsőm. Szerintem nem baj, ha kipróbálgatsz új dolgokat. Amúgy amikor már vörös voltam, nekem is lett egy félős időszakom, hogy jaj, a festéstől tönkre fog menni a hajam, így befestettem barnára, hogy többet ne legyen lenövésem. Még aznap megbántam, újra uncsinak éreztem a külsőmet, a vöröshöz képest legalábbis... Most megint vörös vagyok. Ezért mondom, ha valamit kitalál az ember lánya, azt érdemes kipróbálni anélkül, hogy lefutna olyan felesleges köröket, mint én.

L23

2014. szept. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!