Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg akarom kérni a párom...

Meg akarom kérni a párom kezét csak nem tudom mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Azaz hogy fejezzem ki magam hogy leszel a feleségem vagy leszel a menyasszonyom melyik a stílusosabb? Vagy melyiket illik mondani?
2015. dec. 24. 14:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Feleségül akarod venni, vagy menyasszonyt szeretnél?

A"hozzámjössz feleségül"-t vagy a "leszel a feleségem" -et javaslom!

Drukkolok!

2015. dec. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
"leszel a feleségem?" Ez a tuti! :D
2015. dec. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hú haver ha már ez gondot okoz akkor gondok vannak. :D Szent estére a legszebb ajándék, de állj a sarkadra térdelj le és- egy kis duma, hogy mennyire szereted stb. aztán vágj bele--> Leszel a feleségem? :D
2015. dec. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Mond azt, amit tényleg gondolsz. Az agyonhasznált klisék nem szoktak túl jól sikerülni. De a legfontosabb, hogy jó nevet mondj. :D
2015. dec. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és ma este szeretném :) úgy a legszebb ajándék szerintem.
2015. dec. 24. 15:00
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
hány éves vagy? ha a kérdés megfogalmazásával is bajban vagy.talán hagyd a francba még a házasság gondolatát.
2015. dec. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Csak úgy, bele a közepébe: Leszel az első feleségem ?
2015. dec. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
"A gyakorin azt írták, hogy egy sima leszel a feleségem jó lesz. Na mit szólsz, bébi?"
2015. dec. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%

Kérdezd meg, ráér-e szerdán...


Az én überromantikus férjem ezt kérdezte... Ráérsz szerdán? Elmehetnénk gyűrűt venni :)

Mondjuk tőlem is távol áll a letérdelős, csöpögős.


Végtelenül sok boldogságot nektek!

2015. dec. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%

nem akarok akadékoskodni, de szerintem karácsonykor nem olyan jó ötlet az eljegyzés. lehet ilyenkor titkon számít is rá, míg mondjuk karácsony után pár nappal már tényleg váratlan lenne neki és meglepetés.

másik oka,hogy sok férfi nem tudja már mit vegyen a barátnőjének és végül vesz egy gyűrűt és le van tudva az ajándékozás. nem mondom, hogy te így tettél , meg ha igen,hogy az gáz, de szerintem várj 1-2 napot karácsony után. én mint nő,jobban örülnék.

de amúgy tőletek függ és kapcsolatotoktól, hogy hogyan vezesd fel.

sztem a "Hozzám jössz feleségül?" tökéletes.

de ha mondjuk még jó darabig jegyben fogtok járni,szóval nem esedékes 1-2 éven belül a lagzi,akkor szerintem a "Leszel a menyasszonyom?" is jó.

2015. dec. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!