Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak neki, miért nem...

Mit mondjak neki, miért nem akarom? Mit csináljak ilyenkor? Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Tudom szexualitás témakör, de itt normális válaszokat kapok, ott meg csak gunyolnak. Pedig ez nekem fontos.

A barátom a kapcsolatunk "elején" orálisan is kielégitett pár alkalommal, élveztem...jó volt.

Én őt nem kényeztettem így.

De az a baj, hogy mostanában nagyon bizalmatlan vagyok vele szemben, nemtudom hogy megcsal-e vagy nem. Szóval nem tudom, hogy okkal vagy ok nélkül gondolom ezt... de a beteges féltékenységem miatt ( a semmire!) már majdnem szakított velem 2x is.

Nincs rá bizonyitékom meg ideje sem lenne megcsalni, meg szeret...

De én mostanában épp emiatt nem engedem hogy orálisan kényeztessen.. Ő meg nemérti mibajom.

Én nem akarom neki elmondani, hogy félek hogy mást is khm... és elkapok valamit, mert ebből hatalmas balhé lenne, és tuti megint alaptalan lenne a vádaskodásom.

De félek... szóval nemtudom ilyen téren nem bízom benne.

Még szűz vagyok, szóval én vele akarom, dehát ezek után...:S


2010. máj. 30. 16:02
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

szóval nincsen semmi bizonyitékom zhogy megcsal, meg semmi jel nem utal erre... szóval nemhiszem.

De akkoris félek ettől. A szextől meg mégjobban. Pedig nem egy bunkó, vagy tahó pasi, nem eröltet semmit sem, pdig már 7hónapja járunk... a szexet sem hozza fel, nem akarja hogy hülyén érezzem magam, aztmondta mindent csak akkor ha énis akarom. Azt akarja hogy nekem minden szépnek maradjon meg.

2010. máj. 30. 16:05
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld visszafogni a féltékenységedet, mert a mostani viselkedéseddel akár bele is hajszolhatod egy félrelépésbe. Miért vagy bizalmatlan? Milyen okot adott rá? Ha csak a kisördög munkál bnned, állítsd le magad. Mindkettőtök érdekében.
2010. máj. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem alaptalan a félelmed. De ezzel ki fogod készíteni őt is, ne lepődj meg, ha bekövetkezik amitől tartasz.
2010. máj. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a bizalom a kapcsolat legnagyobb alapköve. Miért nem bízol benne? Adott rá okot? Ha igen, akkor azt beszéljétek meg, ha nem, akkor viszont fölösleges féltékenykedned, ezt magadban kell legyőznöd, mert ez így nem fog működni. Te sem szeretnéd ha a barátod állandóan ellenőrizgetne téged vagy vádaskodna mikor nincs is rá oka.
2010. máj. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Először is, mennyi idős vagy? Ha semmi bizonyítékod nincs rá és nem is vagy benne biztos akkor miért vagy vele ilyen bizalmatlan? Nem értelek.
2010. máj. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Bóna Barbara válasza:

Szerintem hogyha ilyen figyelmes veled, akkor tuti nem csal meg.

Sőőőt... Hány éves vagy egyébként?

És a 7 hónap az már mondható szép 'időnek'.

Szerintem mondd meg neki ezt teljesen... tuti megfogja érteni.

Max nevettek egyet azon, hogy milyen kis butus vagy. :)

Bízz bennem. :)

2010. máj. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szegény pasid.... Ő tök rendes, türelmes, megértő stb stb Te meg egy hisztis, féltékeny liba vagy! Már ne haragudj! Te magad is azt írod, hogy semmi okod nincs a féltékenységre, sőt, ideje, alkalma sem lenne megcsalni. Akkor meg minek túráztatod az agyad ilyeneken? Ebből csak az jön le, hogy totál semmi önbizalmad nincs, és a srácra vetíted ki.
2010. máj. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én 17 vagyok, Ő20.
2010. máj. 30. 16:11
 9/13 A kérdező kommentje:

Nemtudom:S

Nagyon féltem az egészségemet...nem tehetek róla.

A szextől meg rettegek.

2010. máj. 30. 16:11
 10/13 anonim ***** válasza:
Szakíts vele, igazságtalan, hogy ő szenved az üldözési mániád miatt.
2010. máj. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!