Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak neki, miért nem...

Mit mondjak neki, miért nem akarom? Mit csináljak ilyenkor? Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Tudom szexualitás témakör, de itt normális válaszokat kapok, ott meg csak gunyolnak. Pedig ez nekem fontos.

A barátom a kapcsolatunk "elején" orálisan is kielégitett pár alkalommal, élveztem...jó volt.

Én őt nem kényeztettem így.

De az a baj, hogy mostanában nagyon bizalmatlan vagyok vele szemben, nemtudom hogy megcsal-e vagy nem. Szóval nem tudom, hogy okkal vagy ok nélkül gondolom ezt... de a beteges féltékenységem miatt ( a semmire!) már majdnem szakított velem 2x is.

Nincs rá bizonyitékom meg ideje sem lenne megcsalni, meg szeret...

De én mostanában épp emiatt nem engedem hogy orálisan kényeztessen.. Ő meg nemérti mibajom.

Én nem akarom neki elmondani, hogy félek hogy mást is khm... és elkapok valamit, mert ebből hatalmas balhé lenne, és tuti megint alaptalan lenne a vádaskodásom.

De félek... szóval nemtudom ilyen téren nem bízom benne.

Még szűz vagyok, szóval én vele akarom, dehát ezek után...:S


2010. máj. 30. 16:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem való neked kapcsolat, amíg nem kezelteted ki a paranoiádat és nem érsz meg a szexhez.
2010. máj. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

de hisz ha dUgnátok akkor úgyis gumival csinálnátok, akkor meg hogy kaphatnál el bármit is...??? ha meg kinyal akkor szintúgy nem kaphatsz el semmit. A szex ráadásul az egyik legalapabb dolog egy kapcsolatban, csak elrontod a hozzáállásoddal. Hidd el a féltékenység megfertőz mindent ami szép, és még egy mosolygásban is rá fogsz találni a 'megcsalás jeleire'...ne engedj ennek az érzésnek mért teljesen tönkre tudja tenni az érzéseidet, el szalad veled a ló aztán nagyon nehezen lehet leállni. Nekem 3,2 hónapos kapcsolatom van amiből megközelítőleg olyan 1,5 év intenzív gyanakvás, rettegés volt...két hete leálltam mindennel és láss csodát: kevesebb veszekedés van, ölelések vannak, kedves szavak...:)

Szerintem a barátod sem csal meg! Ne TE akard más karjaiba üldözni...

2010. máj. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A féltékenység tönkreteszi a kapcsolatot, próbálj hinni neki, hisz nincs okod bizalmatlankodni. Próbáljatok leülni, megbeszélni hogy mi a gondod, mitől félsz, tisztázzátok a feszültséget, hisz ez félreviszi a dolgot, megromolhat a kapcsolatotok, s ugye ezt nem akarod?
2010. máj. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!