Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én akarom. Azt mondják még ne!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én akarom. Azt mondják még ne!?

Figyelt kérdés
24 éves férfi vagyok.Az utóbbi időben azon agyalok hogy ideje családot alapítanom.Én már azt a nőt keresem aki a gyerekeim anyja lesz.Lesz fiam, Petike, lányaim is, Sárika és Zituska.Nem tudom mi van velem de folyton folyvást ezen jár az eszem.Van egy jó ember aki idős és bölcs, azt mondja a szándék jó de ne sisessek, majd 30-35 évesen.Részint igaza van mert addig még rengeteg mindent csinálhatok.Nem utolsó sorban tapasztalatot szerezhetek.Na ez jó gondolat, nem mindegy mennyit tudok átadni a poronytoknak, mégis nagyon vágyom már rá.Szerintetek elsietem?
2015. dec. 12. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Mindenki máskor vágyik családra. Én 17 éves korom óta ezen gondolkozok :D

18,5L

2015. dec. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Azzal nem sieted el, ha olyan nőt keresel, aki a gyerekeid anyja lesz. Csak ezt a családalapítás dolgot ne siesd el. Mondjuk most vagy 24, egy év azért simán kellhet, amíg találsz megfelelő nőt. Akkor 2 év után eljegyzés (hiszen nem válni akarsz, hanem normális házasságot, akkor 2 éven belül nem szabad, mert addig még tart a rózsaszín köd..), fél évre rá esküvő, de legyen egy év, nem sietsz. Akkor leszel 28. És mondjuk még egy év boldog nyugis időszakot érdemes tartani, hogy ne az legyen, hogy na amióta összeházasodtunk elromlott minden, hanem legyen meg a boldog házasélet rész. Aztán egy év után elkezdtek próbálkozni, tegyük fel, hogy időben sikerül, mondjuk 3 hónapon belül. Szóval 30 leszel, mire megszületik az első baba. Szóval magára a családalapításra ráérsz akkor.


Ha már lenne egy 2 éves kapcsolatod most, akivel ez működne, akkor 3 évvel simán előrehozhatod az egészet, de ha még nincs, akkor ez a reális szerintem. Aztán ha itt-ott lejön fél év - egy év, akkor is lehet hamarabb. De a 30-cal még nem vagy lemaradva. A nőknek jó, ha 30 előtt szülnek biológiailag, amennyire tudom, de neked lényegtelen. Ha egy 1-3 évvel fiatalabb nővel történik mindez, akkor ő pont optimális korban lesz még. Szóval ha így nézed, okés az a 30, nem?


De az semmiképp nem baj, ha 24 évesen nem futsz a ribik után, hanem komoly, hosszúhosszútávú kapcsolatot keresel, ez mindenképpen pozitív, ne hagyd, hogy lebeszéljenek róla.


24L

2015. dec. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Te aztán jól betábláztad a következő 6 évet. :D


Mondták már hogy elmehetnél közgazdásznak?


Egyébként elgondolkodtató az álláspont amit képviselsz.Hmmm, 30, talán úgy lesz viszont ennyire szerintem nem érdemes kimértnek lenni mert az élet és az események nem az igényeinkhez igazodnak.Na meg ott van a szépség és az izgalom a spontán dolgokban.


Köszönöm.

2015. dec. 12. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!