Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mt mondjak egy lánynak ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mt mondjak egy lánynak ha nem akarom hogy leszo*jon?

Figyelt kérdés
Amikor már ott tartunk hogy húzza le az alsógatyámat hogy bekapja mit mondjak neki?Kínosnak érzem amikor szo*nak igazából és félek hogy nem fog felállni mert már jártam úgy és nagyon kínos.17/f
2013. ápr. 14. 11:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nézz a szemébe, és mondd meg neki, hogy nem szeretnéd. Amúgy miért érzed kínosnak? 22L
2013. ápr. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de a kérdésedtől biztos kinyílt a bicska itt pár srác zsebében. Az emberek 99 %-a azon gondolkodik, mit mondjon, hogy a lány leszo*ja.


Egyébként ha arra görcsölsz, hogy egyszer nem állt fel, és milyen kínos lenne, ha most is ez történne, akkor pont emiatt fogod elcseszni. Engedd el magad, és add meg a csajnak amit akar.

2013. ápr. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
csinálhatod azt is hogy azt mondod a lánynak hogy "most én szeretnék egy kis örömet okozni neked" és te kezded el kényeztetni őt,és ez neki is jó,és közben te is fel tudsz izgulni
2013. ápr. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Öcsip.csi, ha már szexre kerül a sor, akkor vagytok olyan viszonyban, hogy beszélgessetek is! Ha meg nem, akkor szexelni sem kellene!
2013. ápr. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

én se szeretem ha a barátnőm le akar sz*pni 19/f

2.ha nem szeretné ez erőszakoskodásnak számít, a lányok se szeretik ha erőszakoskodik a fiu és így nem is lehet élvezni, azt kell csinálni amit mindketten szeretnek....

2013. ápr. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Például beszéld meg vele hogy ne. De amúgy jót mondott aki mondta, hogy engedd el magad. Egyébként meg feltételezem akkor még nem szexeltél. Különben már tudnád hogy feláll vagy nem áll fel.


Szóval ha csak nem vagy impotens, akkor azért annak elég kicsi az esélye hogy szopástól nem áll fel, egyáltalán. És ne ezen görcsölj, próbáld megélvezni, máris sokkal jobb lesz és igen ha ezen görcsölsz pont ezért nem fog felállni.

2013. ápr. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem akarod hogy leszopjon?? Ember, te normális vagy?? :DDDDD
2013. ápr. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Meg az is zavar hogy szerintem kicsi a p*csöm
2013. ápr. 14. 12:21
 9/11 anonim ***** válasza:

Jó kérdező, akkor tudod mit. Legegyszerűbb ha sose szexelsz. Most mit kell itt feleslegesen kifogásokat gyártani, elég ha simán nem szexelsz és tádám minden probléma megoldva.


Ja és jártál már úgy, most nézem, huh franc, gondolom azóta összement a farkad, hogy az előtt nem okozott problémát, még ilyet. Azt tudtam hogy nőni is nehezen nő egy fix méret után ha egyáltalán, de hogy kisebb lesz..


Véletlenül se hagyd neki!! Ez egy hatásos védekezési mód!

[link]


Na de komolyan kérdező, ne drámázz már ennyit ezen, amúgy se férfias.

2013. ápr. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Keress olyan lányt, aki utál szopni.
2013. ápr. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!