Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 30-as férfinek milyen...

Egy 30-as férfinek milyen közös témája lehet egy 16-18 éves kamaszlánnyal?

Figyelt kérdés
Nem vezet hosszú távon ellentétekhez,konfliktusokhoz a korkülönbség?Mi az,ami összetartja kettejük kapcsolatát?Úgy értem,nem ugyanott tartanak az életben,míg esetleg az egyik már családot szeretne alapítani,addig a másiknak még első a tanulás,barátnők,és a bulizás.Áthidalható ez a probléma,és ha igen,hogyan?
2010. márc. 31. 17:12
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem eleg nagy a kulonbseg, hogy 16 eves, vagy 18 a lany.Azert ebben a korban ez a ket ev sokat szamit.Amugy az a pasi, aki 33 evesen nem akar gyereket, az mikor fog akarni?Soha.Regebben en is mindig az idosebb pasikra buktam, 16 evesen 28, 18 evesen 32, sot 20 evesen volt egy 40 eves pasim is.Most 24 vagyok, es van egy 39 eves pasim, akivel mar 3 eve egyutt vagyunk, es mar kezdek raebredni, hogy nem jo ez a nagy korkulonbseg.Ha a pasi normalis felfogasu, akkor csaladot szeretne alapitani mar ebben a korban(30-on tul), nem pedig bulizgatni, mint egy tizeneves.a pasik pedig, akik ebben a korban meg tizenevesekkel buliznak, azok valoszinuleg kesobb sem fognak megkomolyodni, amikor mar esetleg a lany szeretne.Es igaza van az egyik hozzaszolonak, mi van, ha utana megint egy fiatalabb csaj utan nez majd?
2010. márc. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
60%
Milyen szerelem? Ennyi idős pasinak csak könnyű a dolga egy ilyen korú csajjal. Őket a legkönnyebb levenni a lábukról. Kényelmes megoldás. Egy felnőtt nőhöz már nem elég tökös.
2010. márc. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
79%
mindenképpen a suli, a pályaválasztás, munka, rokonok...
2010. márc. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%

Előre szólok 20/L vagyok!


Szerintem meg lehet közös témájuk! Miből gondoljátok, akik azt írták, hogy nem működhet közöttük, hogy minden tízen-húszon éves éretlen csitri? Emlékezzetek vissza, hogy amikor Ti ennyi idősek voltatok, közöttetek is voltak gyerekesek, és éretteb, komoly gondolkodású emberek!


Szerintem minden területen hasznára lehetnek egymásnak; gondoljatok csak bele: a fiatalabb kérhet tanácsot, segítséget az idősebbtől, az idősebb felszabadultabb, nyíltabb lehet a fiatalabbal szemben. Itt jegyezném meg, hogy az egymástól való tanulás sohasem a kor függvénye!

2010. márc. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
74%
Ja, még v.mi: a mostani 30-as palik többségének azért nincs még családja, mert güriznek a megélhetésért, és azért, mert a kortárs nőtársak között.....finoman szólva sok az idegbeteg, túlságosan is karrierista, válogatós. Természetesen ezért mindkét nem vastagon hibás.
2010. márc. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%

19:47-nek: miért az nem szerelem, ha 3-4 évig vagy még tovább együtt vannak? 16 évesen jöttem össze a volt párommal, aki akkor 32 volt, 3 évig együtt voltunk. Vajon azért, mert könnyű volt ágybavinni? Három éven keresztül? Ez hülyeség. A végén én voltam az, aki szakított, nem szívesen írom le, de sírva könyörgött, hogy ne hagyjam ott. Nem hiszem, hogy csak azt siratta volna, hogy nem lesz kivel d*gni.

Ja, meg sokan kérdezik, hogy ha ennyi idősen nem akar gyereket, akkor mikor akar vajon? Arra nem gondoltok, hogy már van neki? Legalább is az én exemnek volt. 6 éves lánya volt, akivel amúgy nagyon jóban voltam, szeretett engem :) Most is szoktunk találkozni, pedig már jópár év eltelt. De amúgy az ex-szel is szoktam találkozni, jóban vagyunk.


Lehet amúgy, hogy nekem egyszerűen ez a korosztály jön be. 16 évesen még a környezetem kicsit furcsállotta a választásomat, de aztán 21 évesen is egy 32 éves fiatalemberrel ismerkedtem meg, egy évig voltunk együtt, és a mostani párom is 31 éves, egy éve vagyunk együtt, remélem még nagyon nagyon sokáig.

2010. márc. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!